Hotellien hakukone Ranskassa;

Tiedoksi.

http://www.hotelscombined.com/FI/

Huomasimme matkallamme että joillekin pienemmille paikoille Poptravel ja Momondo eivät löytäneet hotelleja ollenkaan, mutta ym. hakukone löysi, useitakin.

4

416

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hotellihakija

      Toi on kyl hyvä. Tosin ahkerana matkailijana ja hintojen vertailijana olen ollut huomaavinani, että uudoistettu momondon hotellihaku: http://hotels.momondo.fi/ näyttäisi löytävän kaikki samat hotellit kuin hotelscombined. Tämän huomasi varsinkin Vietnamissa, jossa muut hakukoneet ei löytänyt pienemmiltä paikoilta oikein mitään.

    • lasten kaa matkaan

      Kiitos vaan näistä linkeistä, mutta ei näytä olevan kohtuuhintaisia huoneistoja tarjolla Mentonista lapsiperheelle! Sinne tekisi mieli viikoksi, mutta huoneisto tarvittaisiin. Booking.comissa ei sen enempää.

      • citronniere

        Katso esim. www.homelidays.com - sivuston tarjonta. Löytyy pitkä lista huoneistoja Mentonistakin ja osa ihan kohtuuhintaisiakin. Mentoniin kyllä kannattaa mennä. On kaunis ja mukavat rannat :)


      • lasten kaa matkaan
        citronniere kirjoitti:

        Katso esim. www.homelidays.com - sivuston tarjonta. Löytyy pitkä lista huoneistoja Mentonistakin ja osa ihan kohtuuhintaisiakin. Mentoniin kyllä kannattaa mennä. On kaunis ja mukavat rannat :)

        Kiitos vinkistä !Tästä tosiaan löytyy hyviä vaihtoehtoja.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      74
      6304
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      41
      5368
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      60
      4245
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      73
      4112
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      65
      3870
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      69
      1167
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      53
      972
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      281
      908
    9. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      29
      807
    10. Toivotko, että

      Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?
      Ikävä
      62
      801
    Aihe