Kerran lääkärissä

Haave

Olin jo kauan siirtänyt lääkäriin menoa, koska pelkäsin kai että patti rinnassa osoittautuukin pahanlaatuiseksi. No, sain vihdoin varattua ajan lääkäriin.
Oli helteinen heinäkuun päivä ja menin vastaanotolle ohuessa kesämekossa ja korkokengissä.
Lääkärini olikin mukava kesäsijainen, vähän vanhempi herrasmies.

"Mikäs neidin toi tänne"? hän aloitti.

" No, tutkitaanpas ne rinnat, niin katsotaan tarvitaanko jatkotutkimuksia. Käy tuohon selinmakkuulle ja riisu yläosa paljaaksi."

Apua, mikä yläosa ajattelin, koska olin pelkässä kesämekossa ja sen alla ei ollut mitään! Lääkäri kääntyi selin minuun ja pesi käsiä. Nolona riisuin itseni ilkosilleen ja kävin tutkimuspöydälle makuulle.
Huoneessa oli sen verran viileää, että nännit sijotti kattoa kohti. Olin paria päivää aikaisemmin ajellut myös alakerran siloseksi, joten oli todella alaston olo.

Lääkäri kääntyi minuun päin ja katse kertoi enemmän ku tuhat sanaa. Mies seisoi hetken paikallaan ja katsoi minua päästä varpaisiin. Lääkäritakin alla ohuissa kesähousuissa oli havaittavissa pientä eloa.

" Jaahas. Aloitetaanpa sitten" myhäili tohtori. " Pistä kädet pään taakse ja ole ihan rentoa". Lääkäri puristeli, hieroi ja paineli rintojani. Nännit kasvoi yhä isommiksi. Kuin vahingossa sormi hipaisin niitä.

" Hyvältä näyttää. Tarkisttaan samalla munasarjat ja kohtu. "

Tunsin, kuinka kostunut olin jo rintojen painelusta. Klitoriskin taisi olla yhtä kiihottunut kuin nännit. Liukastetta tuskin tarvittaisiin. Ja sen taisi huomata lääkärikin.

" Jalat siihen noin ja sitten oikein leveällä, nooooin, hmmmm" lääkäri mutisin jalkopäässä. Silmissä kiimankiilto kun hän katsoi ajeltua alapäätä. " Laitan nyt 2 sormea sisään ja tunnustelen vatsan päältä kohdun ja munasarjan"

" Jooo" huokaisin ja purin huulta. Ai että se tuntui hyvältä. Älä vaan lopeta! ajattelin mielessä.
En voinut sille mitään:lantioni alkoi liikkua edestakaisin. Suustani pääsi pieniä voihkaisuja. Mies ymmärsi asian. Hän piti sormia sisässäni, peukaloa klitoristani vastan ja sain jatkaa keinutusta. Pidin pöydän reunoista kiinni, ja voihkin koko ajan kovempaa. Aah, oih mä tuun pian! Tulin ihan hulluksi. Pian, pian, Nyyt! Aaaaah!!

Nousin nolona pöydältä. Näin lääkärin housuissa pienen märän läntin.

" Kaikki kunnossa, saat lähteä" lääkäri hymyili.

4

9221

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • klinikka naiselle

      Sinun kanssa haluan uusia tutkimuksen, lääkärileikkejä yksityis asunnon vastaanotto.

    • vaitiolo

      Lääkäri klinikka, kaikki tutkimukset tutkimuspöydällä luottamus.

    • Lääkärissä

      Olin kesätöissä, kesken päivää jouduin lähtemään lääkäriin. En muistanut kun jalassani oli naisen antamat ohkaset sringit. Vanhemman nailääkärin ilme oli hymyilevä kun naki nuorella miehellä läpinäkyvät alkkarit, rupes väkisinkin seisoo kun tuijotti haarojani. Tutkimus pöydällä kuunteli alavatsaani ja käski ottaa sringitkin pos ja levittää jalkani, työnsi sormensa takapuoleen. Piti toisella kädellä kiveksistä ja munasta kiinni puristaen, kun kauan tutki niin laukesin mahan päälleni. Sano ettei haittaa ja pyyhki vain spermat mahasta ja munasta. Anto toisen ajan että en olisi niin jännittynyt. Mielellään kävin joskus usekin vaikka en ollut aina kipeä.

    • Monta sormea.

      Olen käynyt ykityis vastaan otolla jo nuorena. Se vaan on kun vanhempi mies tutkii niin kiihottavaa. Nykyään kun menen valittamaan vatsa kipuja niin käskee riisuu. Mulla ei ole kun mekko päällä ja menen alasti makaamaan märkänä mitä tulee. kun tutkii jalkojen välistä saan orkkuja ja huomaa sen aina. Välillä pyydän tutkimaan kunnolla.Siihen on jäänyt koukuun.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      352
      1051
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      738
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      666
    4. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      41
      578
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      48
      571
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      523
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      320
      496
    8. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      75
      471
    9. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      461
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    Aihe