60- vuotiaaksi Ooooh...tässä se nähdään, että ei se ikä vaan se,,,jokin hänessä...(seksikkyys) hänessä on :) Wou!
Ei paha
lottamari<3
28154
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Hyi, olkoom!
Alkaa palstalla olla liikaa kiimasia narttuja.
Kiimaiset nartut ja naamaiset kurtut, kaikkihan tänne mahtuu?
Kumpaan lukeudut?
Onko sillä jotain merkitystä, kumpiin minä lukeudun? Molemmista täällä kirjoitellaan, ehkä yllättävänkin paljon.
Mutta voin minä sinun mieliksesi ilmoittautua kiimaiseksi nartuksi (en tosin pysty tässä yksin ihan varmuudella tämän hetkistä tilaani arvioimaan), että edes yksi olisi. Mielestäni nimittäin mikään lukemani ei tue tuota sinun "Alkaa palstalla olla liikaa kiimasia narttuja" toteamustasi.
Näin kauniistikin voi vanhentua, en ole James Bond fani, mutta tämän takia olen katsellut.
http://www.google.fi/imgres?q=sean connery&hl=fi&sa=X&rlz=1V1IPYX&biw=1093&bih=495&tbm=isch&prmd=imvnso&tbnid=2cGh2zQC3oCTmM:&imgrefurl=http://www.list.co.uk/article/12591-sean-connery-and-murray-grigor-being-a-scot/&docid=-WI2SzjjlC9i5M&imgurl=http://files.list.co.uk/images/2008/09/04/sean-connery.jpg&w=310&h=400&ei=jmMWUK7iCIri4QSjrIGoBA&zoom=1&iact=hc&vpx=852&vpy=105&dur=1805&hovh=255&hovw=198&tx=168&ty=176&sig=103898487879239692624&page=1&tbnh=120&tbnw=93&start=0&ndsp=14&ved=1t:429,r:13,s:0,i:163
Connery on niitä herroja, jotka paranevat vanhetessaan. Myös Paul Newman oli äärettömän charmantti vielä vanhoilla päivillään.
Entäs kypsät rouvat sitten? Helen Mirrenin 62-vuotias vartalo valittiin pari vuotta sitten maailman upeimmaksi. "Laakson kuninkaan" hurmaava Susan Hampshire on 75-vuotias. "Todella upea" Joanna Lumley on 66, ja omasta mielestäni maailman kaunein nainen, Catherine Deneuve, 69, on edelleen kaunis.
En tosin tiedä, kuinka luonnollista näiden leidien kauneus on, ainakin Deneuvea on tietääkseni paranneltu kirurgisesti.
Todella kaunis katse!
Miulla lorahti pöksyyn.
eikä se ollut kusta.
Eipä ripuli ole koskaan minua onnelli seksi tehnyt. Seuraa tilannetta ja juo, voi olla hengen meno.
Tämää ilmiselvä provo...tai poro...onnea. :)
Sain lahjaksi muutama vuosi sitten Smokien levyn, en tiennyt tälläisestä bändistä mitään, kun olen vähän nuorempaa sukupolvea :) Ihastuin ikihyviksi tähän mieheen ja sen ääneen...aivan ihana. Ääni ei ehkä enää sellainen kuin nuorempana, mutta mies entistäkin seksikkäämpi ja komeampi vaan. :)
Mie kahtelen mieluummin luonnossa tuota ommaa nuorta törkyturpaani.
Teiniaikojen muistoja nuo kuvien palvonnat.
No nytkö tämä toisten kirjoittajien haukkuja on tullut tällekkin palstalle :((((((
Meinasin muutaman rivin pistää, mutta taidanpa olla hissukseen.
lottamari ja ... mikä ihanteellinen parivaljakko.
Ketään en ole koskaan haukkunut ja tännekin teille vanhuksille ihan asiallisesti kommentoinut. Voin vielä sydämellisesti sydämenkin perään laittaa, jos fanitat mun kanssa Chris Normania
Ainakin minua olet arvostellut 50 palstalla. Joillain se muisti on vain niin lyhyt.
kommentoi ikäisesi sivuilla. Typerä aloitus!
Kiitos ei minulle, ei täytä miehen mallia.
Ei Normankaan sinua kelpuuttaisi älä pelkää :D
Mitä sinä sen tiedät ?
Eihän siitä tarvitse suuttua jos minä en jostain pidä ?
Katsohan tätä ja mieti.Jos kaikki eivät ole kanssasi samaa mieltä, ei silti tarvitse olla törkeä.
"
lottamari
"Willie Nelson vanhalla äänellään radiossa repii auki rakkautta...."
Vaikka tuostakin esityksestä hän on ikääntynyt, täyttää 8-kymmentä ensi vuonna, hänen äänessään on ikisexyä.
Willie Nelson - Blue Eyes Crying In The Rain
http://www.youtube.com/watch?v=H7vaYOIKWYY
Ääni on kyllä miehekäs, mutta muuten kantrimusiikkia en pysty kuuntelemaan. Ihan jees papparainen.
Mitäs jos pistän festarimusaa?
http://www.youtube.com/watch?v=RHsDa9_HSlA
Missä kohtaa se seksikkyys oli, en huomannut... :)
Hyväkuntoisen näköinen kaveri, jalkakin vielä nousi ihan ketterästi, mutta muuten, en tykännyt.
ajattelin just samaa kun katsoin äskön sen esityksen naama oli kun vahanukella mokomakin liehuletti just niitä jotka menee mauttomuuksiin nuorekkuutensa kanssa kyllä sen iän tarvii jollain lailla näkyä mun mielestä nää rokkarit jotka on rypistyny normaalisti on paljon paremman näköisiä seksikkäinä en oo koskaan pitäny heitä koska en tykkää ruuhkatukkaisista kireisiin farkkuihin ja kireeseen paitaan pukeutuneista miehistä muutenkaan.
Minua huvittaa nämä tennareihin pujottautuneet vähänpaksut jotka luulee olevansa niiiinnuorekkaita että. Ja heitä on paljon, ehkä siksi että jotkut fanittaa. Minuun ei oikein tehonnut mokoma elätys. Anteeksi kovasti jos pitäisi pitää ...
Kosketinsoittaja on upea ;-D