Ovatko teidän moderoimat palstat tarkoitettu kaikille kirjoittajille?
En viitsi mainita julkisesti palstaa jossa kaksi nimimerkkiä kuvittelevat omistamansa kyseessä olevan palstan ja jatkuvilla asiattomuuksillaan ovat ajaneet sieltä kirjoittajia pois.
Meitä muutamia on kummastuttanut se valta jolla he toimivat. Mitään sanktioita heille ei ole tullut. Heidän kirjoittamien viestien poistoprosentti on yli 95 prosenttia.
Teille on lähetetty palautetta palautelomakkeilla useaan kertaan samasta asiasta ilman mitään muutosta.
Voisitteko ystävällisesti kertoa mistä tämä johtuu?? Onko kyseisillä henkilöillä valtuudet teiltä toimia noin, sillä muutoin tuollainen käytös toisia kohtaan ei ole mahdollista.
Ylläpito
3
67
Vastaukset
- Jepulis.
Jos ja kun on poistoja tapahtunut, niin silloinhan kaikki on täysin kunnossa.
Niin, nuo uskonto/aatteelliset foorumit ovat uskon asioita ja sitä ei hevin horjuteta. Heippa,
Kun puhutaan näin ympäripyöreällä tasolla, niin minun on aivan mahdoton vastata oikein mitään, pahoitteluni. Ketään emme suosi, piste.
Terkuin,
Elina
Suomi24- Remonttireiska
Entä vainoatteko jota kuta henkilökohtaisesti?
Törmäsin kysymykseen tutustuessani tänään Maailmanmeno-palstan viestiantiin ja ko. palstalla suoritettuihin moderointeihin. Huomasin´tietyistä syistä kahden aikaisemmin lukaisemani ketjun poistuneen sivulta. Ko. ketjut eivät suinkaan olleet pahimmasta päästä.:)
Ko. kysymys oli muotoiltu noinkin hauskaan muotoon:
3 Vastausta 26 Lukukertaa
Henkilökohtaista vainoa suomi24:ssä
Tilaa palstan RSS-syöte
Aloita uusi keskustelu
Poista kirosanafiltteri käytöstä
ylläpidolta?
1.8.2012 16:19
0
hekiklökiohtaista viesteihin puutumista suomi35 ylläpidolta?
eikö ole yksityisyydensuojan ja tietosuojan loukkaus tämä mitä suomi24 tekee joillekin keskustelijoille ?
VASTAA
Jaa viesti
Ilmoita asiaton viesti
Kutista kaikki kommentit
Sefuille keppiä
1.8.2012 16:28
0
Sulje
Annat nimet vaan poliisille, niin ne lähettää miehiä paikalle hakkaamaan laittomat suoli-senssorit.
VASTAA
Jaa viesti
Ilmoita asiaton viesti
elimitä
1.8.2012 16:34
2
Sulje
Tarkemmin on tapahtunut.
VASTAA
Jaa viesti
Ilmoita asiaton viesti
MIKÄseON ?
1.8.2012 16:39
2
Sulje
" viesteihin puutumista suomi35 ylläpidolta?"
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10821350
Koko tämänpäiväisestä asetelmasta on tullut mieleeni, että jos suomi35 ylläpito vainoaisikin jotakuta käyttäjää henkilökohtaisesti, eikö se olisi antanut epäammattimaisesti altistaa itsensä ko. käyttäjän vaikutuksesta niin, että se olisi saanut ylläpidon tai jonkun sen edustajan alentumaan vainoajaksi?
Eihän sellaista nyt ylläpidon toimesta voisi tapahtua, mutta jos voisi, sille tulisi laittaa piste.:)
Minua henkilökohtaisesti eivät ylläpidon henkilöiden henkilökohtaisuudet kiinnosta, vaan kaikenlaiset ilmiöt, joita netin maailmassa esiintyy.
Voihan vitsit!:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei205323- 501381
- 11807
Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?
Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️58778- 47769
- 46762
Mitä teet nainen
Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,52757Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle49746Onko oikein? Kaikki naiset "jäivät rannalle" Maajussille morsian -pääsarjasta - He ovat mukana!
JES, Maajussille morsian starttaa ja tiedossa on tuttuun tyyliin kaksi eri ohjelmaa: Maajussille morsian ja Maajussille8734Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa
Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom132725