Miten?

Miten sais helposti poikaystävän? Ja minkä laisista tytöistä pojat tykkää?
483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kelpaisitko mulle?

Äänestä

Menet kadulle yöllä mini-hame pääl.

Äänestä

siis että sä kelpaisit mulle (minä :D)

Äänestä

Tiiän et moni sanoo mut oo vaan oma ittes ja jos oot kiinnostunut jostain pojasta niin ala selvittää sen lempi värejä, lajeja ja mene reippaasti juttelemaan ;D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Minä :D kirjoitti:

Miten sais helposti poikaystävän? Ja minkä laisista tytöistä pojat tykkää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu