O: Nikon D3100 Digijärjestelmäkamera

Kameramyjyjä

Myynnissä kyseinen järkkäri Nikon D3100 18-55.

Kamera on ostettu 1 vuosi sitten anttilasta. Kuitti on hävinnyt, mutta takuuta on vielä varmaan. Mukana on kameran oma ID takuu (warranty) kuponki ja siellä olevat takuu ehdot.

Mukana tulee tuo vakio objektiivi, mikä tulee kaikissa kameroissa mukana, eli ei ole pelkkä runko. Objektiivi on Nikkor 18-55.

Kameralla on otettu noin 30 kuvaa, sen jälkeen maannu laatikossaan. Kamerassa ei ole minkäänlaisia naarmuja, kolhuja, hiertymiä.

Kamera on toiminnut erinomaisesti, eikä ole mitään ongelmia ollut.

Mukana tulee KAIKKI oheishärpäkkeet, mitä tuli alunperin mukana. Eli akku, laturi, usb johto, millä saa kameran kytkettyä koneeseen, hihna kameralle, objektiivin suojaus.

Kaupan päälle saa vielä laadukkaan Nikon laukun, jossa on 3 taskua, ja yksi iso tasku kameralle ja objektiiville.

SD 16-giganen kortti tulee mukaan myös.

Halutessaan saa mukaan jalustan videokuvailua varten HP:20 e

Hinnaksi laitetaan nyt 350e/tarjoa.

Kamera sijaitsee Helsingissä, Herttoniemessä.

Siitä erinomainen kamera kuvaukseen, myyn pois, koska haluan ostaa Canon Powershot D20, aktiivikameran, niin pääse myös veden alle kuvaamaan.

Kuvia halutessaan voin laittaa sähköpostiin, kun en osaa tänne laittaa.
Hinta: 350/tarjoa
Yhteystiedot: S posti- [email protected]
Puh 0440192032

2

153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jk
    • Kameramyjyjä

      Hintaa alenettu 50e.

      Ostakaa pois kamera 300 eurolla. Hyvä kamera.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      65
      4444
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      99
      3704
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      108
      3331
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      21
      1896
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      68
      1883
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1129
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      88
      871
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      831
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      105
      817
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      23
      774
    Aihe