Liinu tuli kotiin ja meni makaamaan sängylle.
"Huh, huh, rankat futistreenit ja nyt pitäisi mennä
vielä suihkuun". Ei jaksa heti, tuumi Liinu
ja sivalsi vahingossa itseään haaravälistä,
jalassa olevat nylonshortsit tuntuivat hyvälle
ja Liinua alkoi panettaa. Liinu tyydytti itseään
ensin sormilla, housujen päältä, mutta päätti
sitten ottaa yöpöydän laatikossa olevan mustan
dildon esiin. Hän pudotti jalassa olleet shortsit
lattialle ja hyväili jo osittain kostunutta karvatonta
pilluaan, ennen kuin sylkäisi käteensä ja hieroi
sen mustan hieromasauvan ympärille.
"Aah, aah" pääsi Liinun suusta, kun sauva työntyi
häpyhuulten väliin, musta sauva teki hyvää Liinun
kuumenneessa ja kostuneessa pillussa.
Liinu työnsi sauvaansa sisäänsä ja oli jo kohta
orgasmin partaalla, hiljainen lits, lits, ääni vain kuului,
kun sauva työntyl syvälle hänen kosteaan pilluunsa.
"AAH!" karjui Liinu, kun hän viimein laukesi tyydytettynä
sängylleen. Musta sauva edelleen jalkojensa välissä
Liinu havahtui äkkiä avautuvan ulko-oven ääneen...
"Ei ***vetti iskä tulee jo kotiin!" Liinu vetäisi äkkiä
lattialla mytyssä olleet shortsit pillunsa suojaksi ja
kolautti polvensa pöydänreunaan, laittaessaan
sauvaa piiloon laatikkoonsa.
Hän ryntäsi äkkiä ulos huoneesta, naama ja korvat
aivan punaisina. Hänen huoneessaan tuoksui
vielä hienohk pilluntuoksu...
"Olet ollut treeneissä vai?" kysyi iskä Liinulta.
"Joo" haroi Liinu pitkiä kiharoita hiuksiansa vaikeana ja meni suihkuun.
Liinun jalkapallo-
21
16541
Vastaukset
- Aah...
Alkoi panettaa itseäkin.
- kukkajhgonne
ok koira
- Sillalaillako?
kukkajhgonne kirjoitti:
ok koira
Koira? Mitä tarkoitat?
- Anonyymi
Sillalaillako? kirjoitti:
Koira? Mitä tarkoitat?
Sairas pipipää delaa
- Ajoissa tullut
Mun vaimo kerran sammui suriseva sauvva sisällä...
- Anonyymi
Buaahaa mikä hupiukko Buaahaa
- juhsaed
Mun vaim0 pyörtys...
- Mezzi1
missä jengis tää liinu pelaa?
- okokokot
litsinlätsiin litsin lätsin Liinun pillussa sauvasurisee
- Anonyymi
Ukko64 tyypillinen skitsoafektiivinen tapaus avautui jälleen piip piip
- Uh, panettaa, ah, uh
Uh ah..
Hyvin kirjoitettu ja sexikäs tarina Alkoi seisomaan kivikovana , mietin itseäni Liinun viereen ja sormeilemaan.
- Anonyymi
Kiva homma.
Tapani on tyydyttää itseäni katsoessani telkasta jalkapalloa. Nyt kun ketään muita ei ollut kotona niin otin olohuoneen sohvalle mukaani tytöiltä saamani ison mustan pattereilla toimivan dildon. Asetuin selin makuulle housut nilkoissa. Ensimmäisen puoliajan pumppasin sisään ja ulos. Tauon jälkeen työnsin sen kokonaan pilluuni. Puristin reidet yhteen antaen sisäisen surinan tuottaa nautintoa. Havahduin vasta kolinaan eteisessä. Pomppasin pystyyn. Vedin housut nilkoista ylös. Siunasin onneani että fakut olivat valmiina alhaalla nilkoissa. Dildoa en ehtinyt ottaa pois. Toisaalta mihin sen olisin laittanyt. Nyt seisoin keskellä olohuonetta vaihtamassa telkan kanavia. Mietin mikä olisi sopiva ohjelma pettämään sisäisen surinani. Ja tarpeeksi ärsyttävä selittää punaiset poskeni.
- Anonyymi
Kynä m on vaihtanut taas nimimerkkiä painu niuvanniemeen pipipää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kynä m on vaihtanut taas nimimerkkiä painu niuvanniemeen pipipää
Kyllä on yksinkertainen tää nieuvanniemen mies .
Liekkö lataus menossa huonoksi kun niin kaipaa niuvanniemeen itselleen seuraa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kynä m on vaihtanut taas nimimerkkiä painu niuvanniemeen pipipää
OOIIH!Ukko64 tyypillinen skitsoafektiivinen tapaus avautui jälleen piip piip
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä on yksinkertainen tää nieuvanniemen mies .
Liekkö lataus menossa huonoksi kun niin kaipaa niuvanniemeen itselleen seuraa.Älä yritä etsä mies ole.Sama akka oot mikä on häiriköinyt täällä vuosikaudet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä on yksinkertainen tää nieuvanniemen mies .
Liekkö lataus menossa huonoksi kun niin kaipaa niuvanniemeen itselleen seuraa.Kyllä Dildokin pitää välillä ladata
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/A2g5K9
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1007552Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3676639Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite613974Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293719Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1952201Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os201907- 621670
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181616Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11500Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11497