Beta on laiska.

Beta rr 50 on varmaa laiskin mopo :D Vakiona tästä luumusta löytyy tehoa 1,1kW joka on hurja määrä ! :D Kaverii vituttaa ku nelari manki kiihtyy kovempaa.. mittari kusee ainaki 6.
4401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

viriä kehiin nii kulkee v*tun apina

Äänestä

viriä ni kulkee mikä mopo tahansa


mut kato betat on ne beta versios olevat paskat

Äänestä

vitun tinalo ota ne kurit pois tai tehari kiinni joha lähtee!

Äänestä

siis tää on trolli ei kukaan nykyään oo niin säälittävä että maksaa ja tekee kaikki paskat kortti paskat ja sit ajais täys vakiolla miks uskotte tälläsiä ap:eita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kallismuttapaska kirjoitti:

Beta rr 50 on varmaa laiskin mopo :D Vakiona tästä luumusta löytyy tehoa 1,1kW joka on hurja määrä ! :D Kaverii vituttaa ku nelari manki kiihtyy kovempaa.. mittari kusee ainaki 6.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu