Äidin uusi miesystävä herättää

Äidillä on uusi miesystävä joka on selvästi nuorempi.

Luulen olevani mustasukkainen äidilleni ja huoneiden seinät on niin ohuet että kuulen kuinka äiti voihkii ja vikisee sen käsissä.

Odotellessa niiden sänkyyn menemistä kiemurtelen tuolissani.

Omaa kivaa on luvassa mutta se kun ei riitä.
3398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

HMM miksetharrastaisi itsekkin, eitarviisolla kateellinen, =8))

Äänestä

Sanon vain että hyi hitto!

Äänestä

tollaset ovat epäkypsiä,itsekkäitä,vastuuttomia ns vanhempia,ketkä antavat seksielämänsä julki omille lapsilleen.todella pellejä vanhempia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mielihaluja kirjoitti:

Äidillä on uusi miesystävä joka on selvästi nuorempi.

Luulen olevani mustasukkainen äidilleni ja huoneiden seinät on niin ohuet että kuulen kuinka äiti voihkii ja vikisee sen käsissä.

Odotellessa niiden sänkyyn menemistä kiemurtelen tuolissani.

Omaa kivaa on luvassa mutta se kun ei riitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu