Miten selvitä aikaisemmat elämäni?

Sielunvaellusmies

Minua kiinnostaisi tietää, että kuka olen ollut aikaisemmissa elämissäni, miten se mahtaisi onnistua?

4

168

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hip noosi

      Vain hypnoosissa voit (ehkä) saada selvyyden aiemmista elämistäsi !

    • itseä helppo huijata

      Tosin voi olla ne aiempien elämien kokemukset vain syntyvät sinulle hypnoosissa. Keksit ne silloin ja olet aika mato narraamaan itseäsi.

    • Medi Toi

      Meditoidessa saatat saada tietoa edellisistä elämistäsi. Autenttisempaa kuin hypnoosi ja tasan taatusti vakavammin otettavaa kuin kaikenlaisten poppa-akkojen ja -ukkosen löpinät "olit intiaani/shamaani/egyptiläinen" joihin ei itse osaa sanoa juuta eikä jaata, mutta on tietysti heti lääpällään kun on ollut jotain "hienoa".

    • no joo mitäs täs

      Ei kai mitenkään, ehkä vahingossa kuten mulla?
      Näin pöntöllä istuessani kuvia ilmeisesti 30-luvun Amerikasta, olin ilmeisesti puliukkona kun muutama knallipäinen neekreri katseli minua kun olin maassa, ja toisen kerran olin jossakin itämaassa palvonta tilanteessa kantamassa astiassa palvontastaffia(kai hedelmiä?) jollekin jumalan alttarille valkoisessa puvussasi, ei tässä meikäläisellä muuta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      97
      8624
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      47
      4249
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1936
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      37
      1488
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1460
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      34
      1199
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      12
      1170
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      877
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      862
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      837
    Aihe