Arvakkaapa kuka sai kerran hiihtomatkalla Levillä?
Levillä
15
9578
Vastaukset
- Äestäjä
Arvaampa että aika moni on saanut :)
- Portsari sai
panna takin naulakkoon
- Levinneito
Kukapa ei olis saanu Levillä?
Ikimuistoinen Levireissu =)!!!!!!!!!!
- Anonyymi
Vain unelmissas eunukki buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vain unelmissas eunukki buaahaa
Olet kyllä säälittävä peräkamarin unelmoiva luuseri nössö buaahaa
- maistuu....
ja voilevi! vasta hyvää on....! :)
- Anonyymi
Ho hoh
- Anonyymi
Sinä
- Anonyymi
Jollei muut ko kerran saanut ni on kyl reissu piloil
- Anonyymi
Onks toi Levi joku laskettelukeskus vai ? Olin tuollaisessa paikassa viikon ajan lomalla enlä ehtinyt kertaakaan laskettelemaan. Mutta toki muuta kivaa oli. N. 26v.
- Anonyymi
Hienoo 2 naisen kans viikko. Multa loppu kunto. T. Leviltä
- Anonyymi
Sun puolisoa pantiin siellä oikein huolella .hyvä ettet ollu paikalla ☺️
- Anonyymi
Katos peräkamarin luuseri siitä voi olla varma sinä se et ainakaan ollut.
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://arara-ik.com/H/L8n0U8
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1445403Seksuuaalivinksataneiden toimintaa rahoitetaan valtion varoilla.
Setan toimintaa rahoitetaan valtionavustuksilla, joilla mm kierretään kouluissa haalimassa alaikäisiä mukaan perverssii564794Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta333737Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom133081Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole463008Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1472760Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten862603Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin692347Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt631994Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html1671860