Eli mitä Alanyassa voi harrasta rannalla loikoilun, uimisen, bilettämisen ja shoppailun lisäksi? Voiko siellä esim.vuokrata pyöriä tai rullaluistimia? Te, jotka olette käyneet Alanyassa kertokaapas muuten, että mitä Basaarissa myydään?
Mitä kaikkea tekemistä Alanyassa?
hansku
31090
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voi vuokrata rullaluistimia, pyöriä, vespoja ja autoja. No ne rullaluistimet eivät ole kovin hyvä idea koska pyörätiet ovat mitä ovat ja autoteillä ei tod uskalla luistella.
KULTAA VAATTEITA PIRATTI LEVYJÄ MAUSTEITA NAHKAA,ÄLÄ VAAN AJATTELEKAAN RULLALUISTELUA TULET TAKAISIN SUOMEEN LYIJYARKUSSA. AUTON TAI MOPON VOIT VUOKRATA MUTTA KOKEMUSTA PITÄÄ OLLA,SILLÄ LIIKENNE ON VÄLLILLÄ AIKA HURJAA.
Lue näitten Alanyan naisten juttuja niin tiedät ainakin miten suomalaiset naiset siellä aikaansa kuluttaa.