Onko Google Cromeen lisäosaa, tai laajennusta

jolla saa poistettua näytön alalaidassa, vasemmalla olevan otsikkopalkin, joka ilmestyy siihen vasempaan alakulmaan aina kun hiirellä osoitetaan jotakin web-sivun otsikkoa.
Kiitos!
161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miksi se pitäisi poistaa? Sehän poistuu, kun viet hiiren linkin päältä pois. Sen tarkoituksena on näyttää sivun url-osoite.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käkikelloke kirjoitti:

jolla saa poistettua näytön alalaidassa, vasemmalla olevan otsikkopalkin, joka ilmestyy siihen vasempaan alakulmaan aina kun hiirellä osoitetaan jotakin web-sivun otsikkoa.
Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu