Norjalaisvitsi 5, Sievisen 2 uinti

Ei se noin mene, vaan:

Sievinen ui siina kohtaa selkauintia ja Bjorn kroolasi. Ruotsalaiset tytot katso rannalta Sievisen menoa matalikolla ja pyortyivat kaikki. ... Miksi???
33646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No, kaikki varmaan arvasikin, etta oikea vastaus on "se". Nimittain suomalaisella miehella "se" on niin paljon suurempi kuin norjalaisella, etta Sievinenkin jaa "siita" matalikkoon kiinni. Ja ruotsalaiset tytot pyortyvat heti kun ymmartavat , etta selkauintia uivalla Sievisella on sen kokoinen "se".

Äänestä
  • Mun ja mun monien kamujen mielestä on tyhmää pilailla tuolla lailla julkkiksista ja oon varma että Sievinen on sua parempi uimari!

    Vai Mitä?

    Äänestä

  • Tesu kirjoitti:

    Mun ja mun monien kamujen mielestä on tyhmää pilailla tuolla lailla julkkiksista ja oon varma että Sievinen on sua parempi uimari!

    Vai Mitä?

    Aivan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaiski kirjoitti:

Ei se noin mene, vaan:

Sievinen ui siina kohtaa selkauintia ja Bjorn kroolasi. Ruotsalaiset tytot katso rannalta Sievisen menoa matalikolla ja pyortyivat kaikki. ... Miksi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu