LOMA-ASUNTO LATVIASTA ???

2264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ESIM POHJOIS-LATVIASTA SAA EDULLISESTI NYT KIVAN APARTMENTOKSEN

Äänestä
  • Asuntojen neliöhinnat ovat Tallinnassa nousseet vuodessa 9,4 prosenttia. Keskimäärin asuinneliöstä maksettiin tammikuussa 1 135 euroa. Nousua joulukuusta oli 0,2 prosenttia.

    Asuntokauppoja tehtiin alkaneen vuoden tammikuussa 11 prosenttia enemmän kuin tammikuussa 2012.

    Tallinnan neliöhinnat ovat kiinteistövälitysyhtiö Ober Hausin mukaan edelleen 33,5 prosenttia vuoden 2007 huipun alapuolella.

    Latvian pääkaupungissa Riiassa asuinneliö maksoi tammikuussa keskimäärin 989 euroa. Nousua viime vuoden tammikuusta oli kaksi prosenttia.

    Riiassa asunnot maksavat edelleen 57,4 prosenttia vähemmän kuin vuoden 2007 huipussa.

    Kolmesta Baltian maasta Liettuan pääkaupungissa Vilnassa asunnot halpenivat vuodessa 1,3 prosenttia. Keskimääräinen neliöhinta oli tammikuussa 1 185 euroa.

    Vilnassa asuntojen hintataso on edelleen 40,3 prosenttia huippunsa alapuolella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lv KUTSUU kirjoitti:

TUTKI JA TUTUSTU

http://www.ss.lv/lv/real-estate/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu