raskausarpia

Joo eli oon 15v poika ja mulla on "raskausarpia" pakaroissa, oon normipainone, 175 cm 65kg. Johtuuko siitä että iho ei pysy kasvun vauhdissa
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo siita kai se johtuu... Jos haluut ne himmeemmiksi niin testaa semmosta ku bio oil, se kuulema auttaa jossain kylläkin kai 3kk

Äänestä

Kommentoi aloitusta


15v poeka1234 kirjoitti:

Joo eli oon 15v poika ja mulla on "raskausarpia" pakaroissa, oon normipainone, 175 cm 65kg. Johtuuko siitä että iho ei pysy kasvun vauhdissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu