Koska se karsii kieliä puhelimessa!
Varsin ärsyttävää ja motorolasta ei vastata edes sähköposteihin!
Vittumaista toimintaa!
Motorola on paska!
Suoraan sanottuna!
4
361
Vastaukset
- turhaa itkua
Et vain osaa
- vapunen.
Ei kai kenelläkään ole enää Motorolaa?! niin -90l.
Itsellä upea uusi Lumia 920 - TyyTyVäinämö
vapunen. kirjoitti:
Ei kai kenelläkään ole enää Motorolaa?! niin -90l.
Itsellä upea uusi Lumia 920mulla on RAZR vuodelta 2004 ja pelittää edelleen. Olen tyytyväinen. En luovu. On metallinen ja kestävä. Miksi maksaa muusta turhasta!
- Anonyymi
Paska on eikä. Myyntipaikka anna mitään tukea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083