Hauska video

2469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Billi-boy Gayesin tuntien hän aikoo rahastaa sillä että häntä hieman "pilkattiin" siinä videossa (toki en pidä tuota "pilkkaa" pahana, kukin saa ansionsa mukaan:) koska Billie-boy Gayesillä on kai aika herkkä nahka. :D

Mun puolestani koko Microsucks-konserni sais mennä konkkaan.

Jäähän ihmisille sitten kun Mikkis olis poissa kuvioista, enemmän näkyville ne paremmat vaihtoehdot eli Linux, FreeBSD ja OpenBSD sekä Mac. Ja yritykset sitten voinevat käyttää em. lisäksi myös vaikka Solarista jos haluavat. Solaris lienee yksityiskäyttäjälle vaan turhan kallis.

Äänestä
  • välttämättä, niillä on muistaakseni myös "budjetti" verso i386 ympäristöön!
    Enemmän tietävät korjatkoon

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jarno Trulli kirjoitti:

http://www.linspire.com/RunLinspireFlash.php

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu