Nokia N9 64Gt

Heips! Nyt tarttis apua ja tietoa!!! Minkähän vuoksi N ysissä on facebook englanniksi? Saako sen muutettua suomenkieliseksi jollain poppakonstilla?????
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

lärviläpyskän asetuksista pitäis saada.....

Äänestä

Onko sinulla Facebook tietokoneella? Minulla on ja kun kirjauduin kännyssä sinne, oli se ainakin suomenkielinen kuten koneellakin. Sama käyttäjätunnus ja salasana kuin koneessa.

Äänestä
  • niin, minulla oli kännyssä jo valmiina Facebook, sitä ei tarvinnut mistään ladata.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kimpi69 kirjoitti:

Heips! Nyt tarttis apua ja tietoa!!! Minkähän vuoksi N ysissä on facebook englanniksi? Saako sen muutettua suomenkieliseksi jollain poppakonstilla?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu