Ok eli tarviis ilmaisen kyydn tonne tampereen suuntaan länsiteiskoon,ylöjärvelle,oulusta ,ois iha kiva jos ois joku porukka tai joku perhe joka viittii napata kyytii? Tarviis päästä naiseni luokse.... ja joku viikonloppu perjantaina mieluten! ja jos kyydin takasikki sais?
Oulu -- tampere kyyti ILMAINEN
Automatka134
1
162
Vastaukset
- automatka134
Ja ois iha kiva jos menis vaikka siitä jyväskylän tieltä? sillä asun paikkakunnalla liminka ja sille tielle ei ole pitkä matka jos kävelen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733864Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92071Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2301370- 1351276
- 1141159
- 1121158
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil711067Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35906