San Andres

mimmi1111

Hei, Oletko käynyt San Andresin saarella? Kuvista ainakin näyttää hienolta. Kerro käytännön vinkkejä ja millainen paikka oli! Kiitos etukäteen!

3

569

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fudhdbdhdudkfnf

      Olen ollut ja ihan mukava pieni saari kyseessä. Trooppinen ilma ja valkoinen rantahiekka on taattu. Skootteri kannattaa vuokrata, sillä voi ajaa saaren ympäri ja latsella maisemia. Ei tommoisesta kohteesta voi hirveästi kertoa, kyllä siellä viikon viettää mielellään. Huonoja puolia ei tule edes mieleen.

      • mimmi1111

        Jostain luin että hintataso on aika korkea. Olitko jossain isossa hotellissa vai pienessä ja oliko sinulla all inclusive? Kerro missä hotellissa jos oli hyvä!


    • ituffgdkj

      Mukava ja ennen kaikkea rauhallinen paikka. Tykättiin fiiliksestä ja ihmisistä enemmän, kun esim. Cartagenassa. Cocoplum Beach Hotel oli ainakin siisti ja ruoka ihan ok mutta ei mitään eroisen hyvää. Toki kaikkialla Kolumbiassa oli omalta osalta ruan kanssa hieman sama juttu. Meillä ei ollut all inclusive eli syötiin missä sattuu. Hotellin edessä oli mukava rauhallinen ranta. Hintataso ei ollut sen kalliimpi kun Cartagenassakaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      44
      4766
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      57
      2605
    3. Jenkkilahkojen kastekaava

      Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan
      Kaste
      139
      1044
    4. Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!

      Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin
      Kaste
      161
      1025
    5. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      71
      994
    6. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      120
      955
    7. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      72
      934
    8. Mitä ajatuksia miehet, jos..?

      Nainen on 40v eikä ole omia lapsia?
      Ikävä
      137
      845
    9. Se mies rakastaa minua

      Ja minä rakastan häntä. 😌
      Ikävä
      48
      820
    10. Taas mietin että

      mitä ihmettä sanoisin, jos laittaisin viestiä. Aina voi toivottaa jotain, vaikka hyvää kesää, ja jos ei tule vastausta,
      Ikävä
      52
      800
    Aihe