San Andres

mimmi1111

Hei, Oletko käynyt San Andresin saarella? Kuvista ainakin näyttää hienolta. Kerro käytännön vinkkejä ja millainen paikka oli! Kiitos etukäteen!

3

396

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fudhdbdhdudkfnf

      Olen ollut ja ihan mukava pieni saari kyseessä. Trooppinen ilma ja valkoinen rantahiekka on taattu. Skootteri kannattaa vuokrata, sillä voi ajaa saaren ympäri ja latsella maisemia. Ei tommoisesta kohteesta voi hirveästi kertoa, kyllä siellä viikon viettää mielellään. Huonoja puolia ei tule edes mieleen.

      • mimmi1111

        Jostain luin että hintataso on aika korkea. Olitko jossain isossa hotellissa vai pienessä ja oliko sinulla all inclusive? Kerro missä hotellissa jos oli hyvä!


    • ituffgdkj

      Mukava ja ennen kaikkea rauhallinen paikka. Tykättiin fiiliksestä ja ihmisistä enemmän, kun esim. Cartagenassa. Cocoplum Beach Hotel oli ainakin siisti ja ruoka ihan ok mutta ei mitään eroisen hyvää. Toki kaikkialla Kolumbiassa oli omalta osalta ruan kanssa hieman sama juttu. Meillä ei ollut all inclusive eli syötiin missä sattuu. Hotellin edessä oli mukava rauhallinen ranta. Hintataso ei ollut sen kalliimpi kun Cartagenassakaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      112
      7207
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      36
      4242
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      38
      3718
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      400
      1970
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1457
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      35
      1448
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      63
      1398
    8. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      177
      1090
    9. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      12
      1088
    10. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      1020
    Aihe