San Andres

mimmi1111

Hei, Oletko käynyt San Andresin saarella? Kuvista ainakin näyttää hienolta. Kerro käytännön vinkkejä ja millainen paikka oli! Kiitos etukäteen!

3

591

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fudhdbdhdudkfnf

      Olen ollut ja ihan mukava pieni saari kyseessä. Trooppinen ilma ja valkoinen rantahiekka on taattu. Skootteri kannattaa vuokrata, sillä voi ajaa saaren ympäri ja latsella maisemia. Ei tommoisesta kohteesta voi hirveästi kertoa, kyllä siellä viikon viettää mielellään. Huonoja puolia ei tule edes mieleen.

      • mimmi1111

        Jostain luin että hintataso on aika korkea. Olitko jossain isossa hotellissa vai pienessä ja oliko sinulla all inclusive? Kerro missä hotellissa jos oli hyvä!


    • ituffgdkj

      Mukava ja ennen kaikkea rauhallinen paikka. Tykättiin fiiliksestä ja ihmisistä enemmän, kun esim. Cartagenassa. Cocoplum Beach Hotel oli ainakin siisti ja ruoka ihan ok mutta ei mitään eroisen hyvää. Toki kaikkialla Kolumbiassa oli omalta osalta ruan kanssa hieman sama juttu. Meillä ei ollut all inclusive eli syötiin missä sattuu. Hotellin edessä oli mukava rauhallinen ranta. Hintataso ei ollut sen kalliimpi kun Cartagenassakaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      151
      1269
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      119
      1048
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      215
      798
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      772
    5. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      29
      760
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      64
      752
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      139
      716
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      45
      641
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      622
    10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

      Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
      Pyhäjärvi
      60
      571
    Aihe