Keskusteluissa ei riittävästi Soniccia!!! >:( Luodaan uusi keskustelu!
Loin tunnukseni tätä tähti keskustelua varten! Keskustelkaamme Sonic The Hedgehogista!
Aloitetaan vaikkapa siitä mitä pelejä omistan:
-Sonic Generations
-Kaikki Genesiksen klassikot!
-Sonic Adventure
-Sonic 4 Episode 1 ja 2
-Sega & Sonic Alltars Racing
-Sonic Unleashed
-Sonic The Hedgehog 2006 aka next-gen
-Se Sonic tennispeli?? All-stars Tennis..
- Shadow The Hedgehog!!!
-Sonic Colors
Ja monta muuta jos ei ole jota en nyt muista enkä jaksa luetella.. Kysy onko minulla jokin peli.. Todennäköisesti on!
Ja sitten classinen BAAAHHHH OLEN OIKEE SONIC FANI RÄÄÄHHH CHAOOS BLAST!! CHAOOS!!! BLAST! CHAOOS!!! BLAST CHAOOS!!! BLAST JNE..
Arvoisat Sonic- outoudet Suomesta! Liittykää minuun!! Olen Sonic-fani siinä missä tekin.. Paitsi en nolaa itseäni pukeutumalla Soniciksi.. Vaikkakin joskus saatan käyttäytyä, kuin mikäkin Sonic hahmo!! Nyt on menossa minun ULTIMATE SHADOW vaihe!!
Jos tuo ei kuullostanut tarpeeksi hullulta entäs tämä: lensin ulos eräästä koulusta käyttäytymällä, kuin Angstinen Shadow! Mites tämä! Tule ladatuksi tästä! Hoohoohoh (vähän eggman imitaatiota :) )
Entäs sitten tämä vielä:
Meinasin yhdessä vaiheessa seota niin, että rupesin kävelemään yhtä pitkiä matkoja, kuin Sonic!! Heheehee! Mites tämä! Muaaahahaaa (eggman naurua)
Tule ladatuksi tästä eli Get a load of this!!
No nykyään meno rauhoittunut, mutta Sonic- pelisarjan fani olen ollut.. JA TUHOAN KAIKKI MARIO PELIT!!! Se italiaano ei ole mitään verrattuna cooliin Soniciin!
HUOM KAIKKI OLI VÄHÄN LIIOITELTUA.. Mutta niinhän Sonic fanit tunnetusti kirjoittaa..
LOL!
MITES TÄMÄ ENTÄS TÄMÄ!
AAAAHHHH BEHOOLT THE ULTIMATE POWERRR!!
SHADOW ON KAIKKEIN ULTIMAATTISIN HAHMO KOKO PELISARJASSA!
Siitä tulikin mieleen Sonadow.. VIhaan sitä.. Ainakin toivottavasti.. :/
Ainiin tervetulloo Suomalaiset Sonic outoudet.. KAIKKI OVAT TERVETULLEITA!
THE ULTMATE Sonic keskustelu!!
5
401
Vastaukset
Eikö ketään??? Olen ihmeissäni! Eikö Suomesta löydy Sonic faneja.. Ilmeisesti liioittelin ekassa viestissa... No hieman liika ja pelottelin kaikki pois..
"Jos tuo ei kuullostanut tarpeeksi hullulta entäs tämä: lensin ulos eräästä koulusta käyttäytymällä, kuin Angstinen Shadow! Mites tämä! Tule ladatuksi tästä! Hoohoohoh (vähän eggman imitaatiota :) )
Entäs sitten tämä vielä:
Meinasin yhdessä vaiheessa seota niin, että rupesin kävelemään yhtä pitkiä matkoja, kuin Sonic!! Heheehee! Mites tämä! Muaaahahaaa (eggman naurua"
UNOHTAKAA NUO.. Olin vähän masentunut eilen illalla...- knuckles1
Vihdoin joku joka piittaa sonicista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
- Ujia
Nah... Mario pwns :D Ainakin mun mielestä. En oo ikinä oikeen väkittäny Soniceista :3
- TheRealShadowFan
Omistan sonic pelit:
Sonic all star ragin eiku mikä se autohomma oli....
Sonic lost world
Sonic & mario plaa plaa (eiks tää lasketa sonic peliks ku siin on siit sonic hahmoi) - Anonyymi
Minulla on niitä Jakks Pacificin Sonic-leluja. Niitä tällä hetkellä löytyy esim. XS Leluista, Prismasta ja K Citymarketeista. Mulla on myös monia Sonic-pelejä :D
-Sonic Generations XBOX360 & 3DS
-Sonic Origins PS4 & SWITCH
-Sonic Unleashed XBOX360 & WII
-Sonic Colours PS4 & DS
-Sonic Forces PS4
-Sonic Mania PS4
-Sonic Heroes XBOX
-Shadow the Hedgehog XBOX
-Sonic Superstars PS4
Olen miettinyt hankkimassa vanhoja ReSauruksen Sonic Adventure-figuureja Ebaystä. - Anonyymi
Shadow on paras.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju524327S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam1104144Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu364060Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko643909- 853354
Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta643228IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1463208Kun aika on oikea niin
Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �171582- 451521
Jos sulla ei olis ollut tunteita
Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?1291105