Keskusteluissa ei riittävästi Soniccia!!! >:( Luodaan uusi keskustelu!
Loin tunnukseni tätä tähti keskustelua varten! Keskustelkaamme Sonic The Hedgehogista!
Aloitetaan vaikkapa siitä mitä pelejä omistan:
-Sonic Generations
-Kaikki Genesiksen klassikot!
-Sonic Adventure
-Sonic 4 Episode 1 ja 2
-Sega & Sonic Alltars Racing
-Sonic Unleashed
-Sonic The Hedgehog 2006 aka next-gen
-Se Sonic tennispeli?? All-stars Tennis..
- Shadow The Hedgehog!!!
-Sonic Colors
Ja monta muuta jos ei ole jota en nyt muista enkä jaksa luetella.. Kysy onko minulla jokin peli.. Todennäköisesti on!
Ja sitten classinen BAAAHHHH OLEN OIKEE SONIC FANI RÄÄÄHHH CHAOOS BLAST!! CHAOOS!!! BLAST! CHAOOS!!! BLAST CHAOOS!!! BLAST JNE..
Arvoisat Sonic- outoudet Suomesta! Liittykää minuun!! Olen Sonic-fani siinä missä tekin.. Paitsi en nolaa itseäni pukeutumalla Soniciksi.. Vaikkakin joskus saatan käyttäytyä, kuin mikäkin Sonic hahmo!! Nyt on menossa minun ULTIMATE SHADOW vaihe!!
Jos tuo ei kuullostanut tarpeeksi hullulta entäs tämä: lensin ulos eräästä koulusta käyttäytymällä, kuin Angstinen Shadow! Mites tämä! Tule ladatuksi tästä! Hoohoohoh (vähän eggman imitaatiota :) )
Entäs sitten tämä vielä:
Meinasin yhdessä vaiheessa seota niin, että rupesin kävelemään yhtä pitkiä matkoja, kuin Sonic!! Heheehee! Mites tämä! Muaaahahaaa (eggman naurua)
Tule ladatuksi tästä eli Get a load of this!!
No nykyään meno rauhoittunut, mutta Sonic- pelisarjan fani olen ollut.. JA TUHOAN KAIKKI MARIO PELIT!!! Se italiaano ei ole mitään verrattuna cooliin Soniciin!
HUOM KAIKKI OLI VÄHÄN LIIOITELTUA.. Mutta niinhän Sonic fanit tunnetusti kirjoittaa..
LOL!
MITES TÄMÄ ENTÄS TÄMÄ!
AAAAHHHH BEHOOLT THE ULTIMATE POWERRR!!
SHADOW ON KAIKKEIN ULTIMAATTISIN HAHMO KOKO PELISARJASSA!
Siitä tulikin mieleen Sonadow.. VIhaan sitä.. Ainakin toivottavasti.. :/
Ainiin tervetulloo Suomalaiset Sonic outoudet.. KAIKKI OVAT TERVETULLEITA!
THE ULTMATE Sonic keskustelu!!
5
389
Vastaukset
Eikö ketään??? Olen ihmeissäni! Eikö Suomesta löydy Sonic faneja.. Ilmeisesti liioittelin ekassa viestissa... No hieman liika ja pelottelin kaikki pois..
"Jos tuo ei kuullostanut tarpeeksi hullulta entäs tämä: lensin ulos eräästä koulusta käyttäytymällä, kuin Angstinen Shadow! Mites tämä! Tule ladatuksi tästä! Hoohoohoh (vähän eggman imitaatiota :) )
Entäs sitten tämä vielä:
Meinasin yhdessä vaiheessa seota niin, että rupesin kävelemään yhtä pitkiä matkoja, kuin Sonic!! Heheehee! Mites tämä! Muaaahahaaa (eggman naurua"
UNOHTAKAA NUO.. Olin vähän masentunut eilen illalla...- knuckles1
Vihdoin joku joka piittaa sonicista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
- Ujia
Nah... Mario pwns :D Ainakin mun mielestä. En oo ikinä oikeen väkittäny Soniceista :3
- TheRealShadowFan
Omistan sonic pelit:
Sonic all star ragin eiku mikä se autohomma oli....
Sonic lost world
Sonic & mario plaa plaa (eiks tää lasketa sonic peliks ku siin on siit sonic hahmoi) - Anonyymi
Minulla on niitä Jakks Pacificin Sonic-leluja. Niitä tällä hetkellä löytyy esim. XS Leluista, Prismasta ja K Citymarketeista. Mulla on myös monia Sonic-pelejä :D
-Sonic Generations XBOX360 & 3DS
-Sonic Origins PS4 & SWITCH
-Sonic Unleashed XBOX360 & WII
-Sonic Colours PS4 & DS
-Sonic Forces PS4
-Sonic Mania PS4
-Sonic Heroes XBOX
-Shadow the Hedgehog XBOX
-Sonic Superstars PS4
Olen miettinyt hankkimassa vanhoja ReSauruksen Sonic Adventure-figuureja Ebaystä. - Anonyymi
Shadow on paras.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163447Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370