Ihana J

yhteinen hetki..

Painaudut tiukasti minua vasten, taustalla soi vanha klassikko jota hiljaa hyräilemme.. "it's just a perfect day..". En voi luonnolle mitään, mutta kaluni kovettuu housuissa etkä jätä epäilystä ettetkö tuntisi sitä, painaudut entistä tiukemmin syliini ja hitaasti hierot tanssiessamme itseäsi minua vasten.

Miten tähän oli tultu? Ensimmäinenkin tapaamisemme päätyi tanssilattialle, olimme kaveriporukan ainoat joilla ei siippa ollut mukana, emmekä jääneet yksin pöytään kun muut menivät tanssimaan. Tosin muut palasivat pöytään, me jäimme tanssimaan aina viimeisenkin hitaan "kyllä, olin huomannut ihanat nappisilmäsi" enempää en sinulle uskaltanut sanoa. Seurustelimme tuolloin omilla tahoillamme, mutta se ei estänyt ensimmäistä kipinää välillämme, vaikka olimmekin varsin varautuneita. Olimme laivalla, mutta hytit oli jaettu poika- ja tyttöporukalle, eikä tuolloin päästy pidemmälle. Seuraavan tapaamisen jälkeen muistan viipyilevät katseemme päivän mittaan ja illalla olin todella lähellä pyytää sinua sänkyyni, mutta jälleen ujous esti ja jouduin tyytymään oman käden apuun.

Vuosia kului välillä, kerran vain tuona aikana näin sinut, mutta kuvakulma ei parempi olisi voinut olla, näin sinun takaapäin, nousevan portaita, kaunis takapuolesi keinuen luonnollisesti. Et tiennyt katseista takanasi, mutta hurmasit pelkällä olemuksellasi - huomioni herpaantui ja sekaannuin sanoissani keskustelussa jossa olin tuolloin osallisena.

Oli viimein tullut tuo ilta. En tiennyt tapaavani sinua. Olin baarissa miesporukalla ja yhteisestä päätöksestä lähdimme etsimään jatkoja ja päädyimme toisaalle.. Olin kuullut uudesta urastasi, mutta seurannut sitä etäältä. Jatkoilla heti ovella kiinnostukseni vei äärettömän kaunis laulu ja musiikki jonka kuulin, veret seisauttava, herkkä äänesi piti huolen, ettei kukaan halunnut muuta kuin tanssia ja kuulla lauluasi. Tulin lavan läheisyyteen ja katseemme kohtasi, hymy karehti noilla ihanilla huulillasi entistä säteilevämpänä ja sait uutta virtaa lopettaa tämän viimeisen kappaleesi.

Tauon jälkeen tulit väkijoukkoon, kaikki tunsivat sinut, eikä 'fanilaumat' yrittäneet estää kulkuasi. Tulit luokseni heti kun näit minut ja päädyimme tanssilattialle käsi kädessä DJ:n soittaessa loppuillan. Tanssimme kappaleen toisensa jälkeen, meillä oli toisemme täysi huomio. Aiemmin olimme olleet molemmat varautuneita, varsinkin sinä, mutta kun kysyin mitä oli tapahtunut, vastasit vain eronneesi..

Tauolla esittelin sinut kaverilleni, mutta ei sinua muut kiinnostaneet. Täydellinen päivä alkoi soida ja tanssilattia lähes tyhjeni. Otit minua kädestä ja sulimme yhteen, emme välittäneet muiden katseista. Paine välillämme kasvoi, meinasin jo sanoa, ettemme voi, mutta pidin suuni kiinni. Kuiskasit korvaani
- 'mennään'.
Käsi kädessä kuljimme asunnollesi. Vasta oven sulkeuduttua takanasi, halasimme ja suutelimme - pitkään ja kiihkeästi. Käteni vaelsivat pitkin selkäsi ihania kaaria, päätyen tapailemaan ihanaa, pientä ja kiinteää peppuasi. Lyhyt asusi antoi käsilleni mahdollisuuden päästä hyväilemään paljasta ihoasi hameen alla, stringisi vedin hitaasti alas, mekkosi edelleen päälläsi.

Kätesi avasivat vyöni, sepalukseni ja annoit housujeni tippua, vyön soljen kolahtaen parkettiin. Työnsit kätesi boksereihini ja hyväilit peppuani, kunnes löysit kaluni joka oli kovettunut ja kostunut. Puristelit ja autoit kiimatipan ulos ja hieroit sen kalun kärkeen.

Avasin mekkosi vetoketjun ja tuo hopean harmaa mekko valui sileää vartaloasi pitkin lattialle, riisuin rintaliivisi ja hyväilin noita kiimasta kovettuneita rintoja ja suutelin nännejäsi, hieman jopa leikkisästi näykkien.

Riisuit minulta loputkin vaatteet ja kaaduit selällesi sängyllesi. Aloin tutustua vartaloosi, sormenpäillä pyöritellen ja hieroen, lämmitellen. Käänsin sinut vatsallesi, avasin hieman jalkojasi ja hyväilin sisäreisiäsi antaen sormieni päätyä pillusi terälehdille. Hellät sormet hyväilivät pilluasi, huokailit entistä äänekkäämmin. Sormeni löysivät tuon pisteen josta naiset nauttivat eniten ja selkäsi taipui kaarelle..ja huusit.

Tulin makaamaan päällesi, kullini peppusi päällä, kivikovana, valuen kiimasta. Siirryin hitaasti alaspäin, kunnes kullin kärki koski pillusi huulia ja hetken pyöriteltyäni kaluani noilla kosteilla terälehdillä työnnyin sisään, loppuun asti. Aloitin naimisen, rytmikkäästi, asentoa vaihdellen puolelta toiselle, eri syvyydelle, välillä otin kaluni kokonaan ulos ja painuin takaisin huuliasi hieroen takaisin sisään, kunnes yhdessä, samaan aikaan antauduimme toisillemme vavisuttavan orgasmin kourissa..

Tarina koostuu useasta todellisesta kokemuksesta, fantasiasta ja fiktiosta ja useasta J:sta.

0

1243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kelekkakisat

        Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
        Nivala
        32
        11230
      2. Aivan kauheaa

        Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
        Imatra
        56
        8923
      3. Onko kaivattusi

        …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
        Ikävä
        137
        5435
      4. Kuinka pitkä välimatka

        on teidän kotien välillä?
        Ikävä
        144
        3724
      5. Epäilen ettet edes

        Kehtaisi liikkua kanssani.
        Ikävä
        69
        3628
      6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

        Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
        Maailman menoa
        35
        3594
      7. Oletko huomannut

        Yhden muutoksen?
        Ikävä
        40
        3318
      8. Jäikö meidän välit

        Mielestäsi Kesken?
        Ikävä
        59
        2665
      9. Olisipa saanut sinuun

        Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
        Ikävä
        70
        2373
      10. Miltä mahtaa tuntua

        Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
        Tunteet
        32
        1887
      Aihe