Ihana J

yhteinen hetki..

Painaudut tiukasti minua vasten, taustalla soi vanha klassikko jota hiljaa hyräilemme.. "it's just a perfect day..". En voi luonnolle mitään, mutta kaluni kovettuu housuissa etkä jätä epäilystä ettetkö tuntisi sitä, painaudut entistä tiukemmin syliini ja hitaasti hierot tanssiessamme itseäsi minua vasten.

Miten tähän oli tultu? Ensimmäinenkin tapaamisemme päätyi tanssilattialle, olimme kaveriporukan ainoat joilla ei siippa ollut mukana, emmekä jääneet yksin pöytään kun muut menivät tanssimaan. Tosin muut palasivat pöytään, me jäimme tanssimaan aina viimeisenkin hitaan "kyllä, olin huomannut ihanat nappisilmäsi" enempää en sinulle uskaltanut sanoa. Seurustelimme tuolloin omilla tahoillamme, mutta se ei estänyt ensimmäistä kipinää välillämme, vaikka olimmekin varsin varautuneita. Olimme laivalla, mutta hytit oli jaettu poika- ja tyttöporukalle, eikä tuolloin päästy pidemmälle. Seuraavan tapaamisen jälkeen muistan viipyilevät katseemme päivän mittaan ja illalla olin todella lähellä pyytää sinua sänkyyni, mutta jälleen ujous esti ja jouduin tyytymään oman käden apuun.

Vuosia kului välillä, kerran vain tuona aikana näin sinut, mutta kuvakulma ei parempi olisi voinut olla, näin sinun takaapäin, nousevan portaita, kaunis takapuolesi keinuen luonnollisesti. Et tiennyt katseista takanasi, mutta hurmasit pelkällä olemuksellasi - huomioni herpaantui ja sekaannuin sanoissani keskustelussa jossa olin tuolloin osallisena.

Oli viimein tullut tuo ilta. En tiennyt tapaavani sinua. Olin baarissa miesporukalla ja yhteisestä päätöksestä lähdimme etsimään jatkoja ja päädyimme toisaalle.. Olin kuullut uudesta urastasi, mutta seurannut sitä etäältä. Jatkoilla heti ovella kiinnostukseni vei äärettömän kaunis laulu ja musiikki jonka kuulin, veret seisauttava, herkkä äänesi piti huolen, ettei kukaan halunnut muuta kuin tanssia ja kuulla lauluasi. Tulin lavan läheisyyteen ja katseemme kohtasi, hymy karehti noilla ihanilla huulillasi entistä säteilevämpänä ja sait uutta virtaa lopettaa tämän viimeisen kappaleesi.

Tauon jälkeen tulit väkijoukkoon, kaikki tunsivat sinut, eikä 'fanilaumat' yrittäneet estää kulkuasi. Tulit luokseni heti kun näit minut ja päädyimme tanssilattialle käsi kädessä DJ:n soittaessa loppuillan. Tanssimme kappaleen toisensa jälkeen, meillä oli toisemme täysi huomio. Aiemmin olimme olleet molemmat varautuneita, varsinkin sinä, mutta kun kysyin mitä oli tapahtunut, vastasit vain eronneesi..

Tauolla esittelin sinut kaverilleni, mutta ei sinua muut kiinnostaneet. Täydellinen päivä alkoi soida ja tanssilattia lähes tyhjeni. Otit minua kädestä ja sulimme yhteen, emme välittäneet muiden katseista. Paine välillämme kasvoi, meinasin jo sanoa, ettemme voi, mutta pidin suuni kiinni. Kuiskasit korvaani
- 'mennään'.
Käsi kädessä kuljimme asunnollesi. Vasta oven sulkeuduttua takanasi, halasimme ja suutelimme - pitkään ja kiihkeästi. Käteni vaelsivat pitkin selkäsi ihania kaaria, päätyen tapailemaan ihanaa, pientä ja kiinteää peppuasi. Lyhyt asusi antoi käsilleni mahdollisuuden päästä hyväilemään paljasta ihoasi hameen alla, stringisi vedin hitaasti alas, mekkosi edelleen päälläsi.

Kätesi avasivat vyöni, sepalukseni ja annoit housujeni tippua, vyön soljen kolahtaen parkettiin. Työnsit kätesi boksereihini ja hyväilit peppuani, kunnes löysit kaluni joka oli kovettunut ja kostunut. Puristelit ja autoit kiimatipan ulos ja hieroit sen kalun kärkeen.

Avasin mekkosi vetoketjun ja tuo hopean harmaa mekko valui sileää vartaloasi pitkin lattialle, riisuin rintaliivisi ja hyväilin noita kiimasta kovettuneita rintoja ja suutelin nännejäsi, hieman jopa leikkisästi näykkien.

Riisuit minulta loputkin vaatteet ja kaaduit selällesi sängyllesi. Aloin tutustua vartaloosi, sormenpäillä pyöritellen ja hieroen, lämmitellen. Käänsin sinut vatsallesi, avasin hieman jalkojasi ja hyväilin sisäreisiäsi antaen sormieni päätyä pillusi terälehdille. Hellät sormet hyväilivät pilluasi, huokailit entistä äänekkäämmin. Sormeni löysivät tuon pisteen josta naiset nauttivat eniten ja selkäsi taipui kaarelle..ja huusit.

Tulin makaamaan päällesi, kullini peppusi päällä, kivikovana, valuen kiimasta. Siirryin hitaasti alaspäin, kunnes kullin kärki koski pillusi huulia ja hetken pyöriteltyäni kaluani noilla kosteilla terälehdillä työnnyin sisään, loppuun asti. Aloitin naimisen, rytmikkäästi, asentoa vaihdellen puolelta toiselle, eri syvyydelle, välillä otin kaluni kokonaan ulos ja painuin takaisin huuliasi hieroen takaisin sisään, kunnes yhdessä, samaan aikaan antauduimme toisillemme vavisuttavan orgasmin kourissa..

Tarina koostuu useasta todellisesta kokemuksesta, fantasiasta ja fiktiosta ja useasta J:sta.

0

1168

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Marja sulkee liikkeen

        Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
        Oulainen
        30
        5567
      2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

        kaivatullesi tähän alas 💕💕
        Ikävä
        183
        2128
      3. Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan

        Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
        Oulainen
        8
        1778
      4. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

        Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
        Ikävä
        162
        1659
      5. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

        Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
        Hyrynsalmi
        32
        1354
      6. Yh:n pihalla aina eri auto

        Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
        Suomussalmi
        68
        1352
      7. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

        Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
        Ikävä
        14
        1344
      8. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

        Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
        Ikävä
        70
        1204
      9. Oletko loukannut

        Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
        Ikävä
        94
        1175
      10. viekää miehet naiset kunnon treffeille

        Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
        Ikävä
        215
        1121
      Aihe