etsin pikkusiskoani joka on todennäköisesti syntyny helmikuussa 1972 Mäntsälässä.
Hänet on adoptoitu Turkuun. Adoptio hetkellä hänen etukirjaimensa on alkanu M kirjaimella.Häntä kaipaa 2 isosiskoa ja 1 pikkuveli.Pikkuveli sai vasta tänä vuonna tietää että hänellä on vielä yksi sisko jossain ja nyt kun kaikki sisarukset tietävät niin haluaisimme tutustua siskoomme tai edes tietää kuulumisia.
etsin adoptioon annettua siskoani
pikkusiskoaanetsi
2
243
Vastaukset
- Anteeksikunkysyn
Miksi yksi teistä on annettu pois? Toisen miehen?
- pikkusiskoaanetsi
no meistä jokainen lapsi on eri miehelle...jos jutut pitävät paikkana niin tämän siskon isä kuoli auto onnettomuudessa .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1495129Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv822724Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?851727Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91196- 48944
- 66902
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122883- 21883
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23808