TM P90 "luistin"

Niin kysyisin, että saako P90 jonkinlaisen klikin siihen luistiin ku se on niin tylsä ku se on iha turha jos siit kuuluis semmone klikklak nii olis parempi mut onko mahollista?
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli blowbackia kaipaat? En nyt suoralta kedeltä tiedä blowback P90 aseita. Jotankin jos saat männän yhdistettyä luistiin se menee edes takaisin.

Äänestä
  • Siihen mäntäluisti-hommaan tarvittais tehokas akku joka kestää kauan, mahollisesti omatekonen, ja pitää hankkia uusii osia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


luistimen ääni kirjoitti:

Niin kysyisin, että saako P90 jonkinlaisen klikin siihen luistiin ku se on niin tylsä ku se on iha turha jos siit kuuluis semmone klikklak nii olis parempi mut onko mahollista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu