Benzino finito propello stoppo

http://www.iltasanomat.fi/matkat/art-1288492273884.html

"Hajullako" sitä nykyään lennetään?
1548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mieluummin maksan muutaman kympin lisää siitä, että pääsen hengissä perille.

Ilmailuviranomaisten tulisi ottaa Ryanair tarkempaan syyniin ennenkuin niitä ruumiita alkaa oikeasti tulemaan. FIrman turvallisuuskulttuurissa on jotain pahasti vialla kun näitä uutisia saa yhtenään lukea.

Valitettavasti Ryanairilta ei ole edes turvassa kun lentää laatuyhtiöillä. Tässäkin tapauksessa http://www.hs.fi/ulkomaat/Ryanairin kone lensi kolhittuna/a1305588942658?ref=lk_is_2 oli todellakin mahdollista pudottaa AA:n 300 matkustajaa Atlantiin, vain Ryanairin "GetThereItIs" asenteen takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tankki täyteen kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/matkat/art-1288492273884.html

"Hajullako" sitä nykyään lennetään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu