Löytyykö kivoja tyttöjä enää

Onko siis jyväskylässä, muuramessa, korpilahella, kinkomaalla, säynätsalossa tai palokassa ketää kivaa tyttöä joka kaipais hellyyttä ja seuraa? Saisit olla 12-14 vuotias. Itse olen 12.v.
165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tytöillä joilla on huono itsetunto kyseelee kenen mielestä olen kaunis ,tekisi mieli vastata että olet tyhmä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


One boy kirjoitti:

Onko siis jyväskylässä, muuramessa, korpilahella, kinkomaalla, säynätsalossa tai palokassa ketää kivaa tyttöä joka kaipais hellyyttä ja seuraa? Saisit olla 12-14 vuotias. Itse olen 12.v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu