fedoraman is da back

tuuppa tänne vitun homo tomegle ni otetaan servauskisa taas! yo, yo, let's do it for fun, nigga
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oi, olen tomegle ja minä tykkään nuolla omaa pimppiäni, ja nyppiä punaisia persekarvojani pinseteillä. sinä olet ihan tyhmä. ja nyt jäädyit. Ps: olen puppe

Äänestä
  • lolllll trolli olet!!! yo, yo, trolls ge' served always nigga

    Äänestä

  • 3 kertaa olet tuon minulle näyttänyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fedoraman kirjoitti:

tuuppa tänne vitun homo tomegle ni otetaan servauskisa taas! yo, yo, let's do it for fun, nigga

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu