Urheiluviikonloppu tulossa ja kisojen jälkeen kelpais urheilullisen naisen seura illan rientoihin. Elikkäs kaikki urheiluhenkiset ja rohkeat naiset ilmoitelkaa itsestänne;)
Urheilu/riennot
Etelän hetelmä
2167
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mistäs sitten tiedät, onko mahdollinen iltarientonainen ollenkaan urheilullinen, jos hän vasta kisojen jälkeen seuraksi kelpaa. Ja pianhan on olympialaiset ja siinähän sitten rientoihin tulisi pakostakin parin viikon tauko.
Hauskaa urheilviikonloppua sulle =)
Mun harjaantunut silmäni kyllä tunnistaa urheilullisen/urheiluhenkisen tytsyn, he kun ovat yleensä iloisia ja omaavat hyvän itsetunnon. Mielelläni katson hänen kanssa myöskin kisoja, sieltä on sitten hyvä jatkaa yhdessä matkaa vaikka ravinteliin..Totta on että kisojen jälkeen tulee pieni tauko olympialaisiin asti, mutta jokaisenhan täytyy välillä hoitaa velvollisuuksia;)