Olisitko niin kiltti ja ennustasit minulle saanko jatkaa nykyisessä työssäni? Olen määräaikaisena tämän kk loppuun saakka. Asia vaivaa minua todella paljon. Olisin erittäin kiitollinen jos ennustasit minulle noin muutenkin :) Hyvää viikonloppua sinulle!
Keskiyölle
2
104
Vastaukset
Hei
minä en osaa puhua ajoista, koska en usko niihin itsekään. uskon ennemminkin energioihin.
sinulla on kotiasiat ja turvallisuus päällimmäisinä mielessäsi. kodissa on kiinni rahaa, minkä olet tarkasti laskenut. sitten tässä kodissasi on jotakin, mistä et pidä ja mistä haluaisit päästä eroon. niin käykin ja saat uutta ja parempaa tilalle.
olisikohan sinulla saatavia jostakin? jos niin on, niin asiat kääntyvät sinun hyväksesi. jos ei muuta, niin ehkä veronpalautuksia.
minusta sinun työnäkymät ovat oikein hyvät. jos se ei ole tämä paikka, niin sitten saat toisen paikan. niin tarkkaan en pysty sanomaan. mutta et myöskään jää tyhjän päälle. ja on nuori mies, joka on sinulle tärkeä. teillä on erittäin hyvät välit ja täydellinen luotto. hän on ennemminkin sukulainen tai muuten hyvin läheinen ystävä. sinun kannattaa ottaa aikaa tälle suhteelle.
sitten näen vauraissa oloissa olevan miehen, joka on sinun sydäntäsi lähellä. on mahdollista että hänellä on omaisuutta kotoaan käsin. mutta et ehkä anna hänen tulla liian lähellesi, sellainen tunne minulla on. mutta siinä olisi sinulle kuitenkin hyvä ihminen. vauraudella tarkoitan lähinnä maaomistusta.
t. Keskiyö- Maikki
Nyt ei oikein uponnut.
Mulla on maailman ihanin mies.
Isäni omistaa maata ja hän on erittäin läheinen minulle.'
Saatavia ei ole mistään.
Kodissani on kaikki se mitä toivonkin olevan.
En omista omaa asuntoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.704915Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2884602Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2903478Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1193326Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie383310Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1271898- 1051640
- 1721291
Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."401215Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA971185