Siis mitä mä tein väärin ?? en oo tehny puolillekkaa mitää ja silti te haukutte mua ! mikä vittu teitä vaivaa, oon muutenki masentunut ja hyvin tiiätte sen , SILTI PITÄÄ HAUKKUA; ja masentaa mut MAAN RAKOON, jos et tykkää SANO SE, elä ESITÄ tunteita mua kohtaan ! haistakaa vittu ! Muutenki vaikeeta on masennusta, itsetuhosia ajatuksia.. VITTU PITÄKÄÄ TURPANNE KIINNI :( tiiän että oon ruma, ja läski .. tarvitseeko siit erikseen huomauttaa ..:( i want to die, and i know that i kill my self .. kokeiltu on ennneki aina epäonnistunu..
VITUT MÄÄ TEITÄ JAKSAN KATTELLA
masentunut friikki
6116
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ole omaitsesi ei tarvise esittää mitään
Turha sitä on suuttua netissä. Saa ihmiset vain enemmän vittuilemaan.
"kokeiltu on ennneki aina epäonnistunu"
- Vittuku lusikalla ei valtimot katkennu. :'( *sob*
Lääkitys?
"i want to die, and i know that i kill my self .. kokeiltu on ennneki aina epäonnistunu."
Siis jos oikein ymmärsin, niin olet jo yrittänyt "itsemurhaa"? Jos et ole onnistunut tai olet koittanut jotain vitun viiltelyä tai jotain muuta pikkulapsiemopaskaa niin et sinä ole halunnut kuolla. Henki lähtee ampumalla tai hirttämällä, ei kiduttamalla.
Ja sitten kielioppivirheisiin. Isoja alkukirjaimia uupuu, myself on yhdyssana ja turhia välilyöntejä keskella lauseita. Kirjoittaisit edes oikein jos on pakko valittaa.
..... Taidat olla sitä ikäluokkaa 12v? Jolla olla on mukamasti niitä ongelmia ja haluaa tehdä itsarin jostain huonosta koe numerosta. Ja tosta teksistä päätellen oot semmonen ns. "Huomiohuora" joka haluaa sitä sääliä itselleen ja, kun on tehnyt niitä pieniä viiltoja ranteeseensa, niin heti näyttämässä muille kiljuen "Haluun sääliä, säälikää mua teen itsarin, mulla ei ole mitään järkeä elää yms." . Tommosella käytäksellä et saa mitään muuta (ainakaan täältä päin) kuin niitä disslikettäjiä. Lopetta tommonen itsesäälis kieriminen. Nyt olen omanasiani sanonut.
Taitaa kersalla olle olettamukset hieman korkealla...