tilaa housuissa!

Oon 14v poika ja mulla on todella pieni penis karvat kyllä kasvaa mutta (pikkuveli) on turhan pikkuinen. Onko mitään keinoa millä saisi peniksen kasvamaan?
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tää ei oo trolli

Äänestä

No itseasias sama tilanne, mut ei siihe oikee mikää auta, mitään pumppui en ala tilaamaa. Tällä mennää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


14v kirjoitti:

Oon 14v poika ja mulla on todella pieni penis karvat kyllä kasvaa mutta (pikkuveli) on turhan pikkuinen. Onko mitään keinoa millä saisi peniksen kasvamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu