Kysymyksiä tytöille

-Huomasit olevasi kiinnostunut seksistä/alastomuudesta

-Ihastuit

-Kuljitte käsikädessä

-Pussasit

-Harrastit seksiä ihan oikeasti

Kertokaa ainakin:

-Minkä ikäisenä
-Minkä ikäinen kumppanisi oli
-Missä tilanteessa
-Miltä tuntui
-Oliko elämäsi paras hetki
2219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-Huomasit olevasi kiinnostunut seksistä/alastomuudesta
Hmm oliskoha ollu joskus kutosluokalla ku alko miettiä seksiä IHAN OIKEESTi :D Ei oo oikeestaa mitää tiettyä hetkee ku olis tullu valaistuminen tai mitää

-Ihastuit
Härreguud ei mitään hajuu?? :Dd Ekan kerran kun rakastuin niin se sattu, sen mä muistan!

-Kuljitte käsikädessä
Kesäromanssin kaa oltii aina toisissamme kiinni..:) Oikeestaan se oli mun eka kunnollinen poikakaveri (oon 15!), se oli mua vuotta vanhempi ja nii... Musta just tollaset pienet asiat, mitä se teki, oli niin helvetin ihanii. Ei sen tarvinnu ostaa mulle lahjoja, mulle riitti ku se otti kadulla kävellessä kainaloon ja silitti lantioo jne. Ihan pienet jutut mitä se teki oli just niitä, mitkä mä tuun muistamaan siitä jätkästä nyt ku erottiinki!

-Pussasit
Eka suudelma oli joskus kasiluokan syksyllä yhen hyvän tyttökaverini kanssa kun oltiin molemmat kännissä ja kiimasia. Fritsujaha siitäki reissusta jäi, ja kuulen tästä nyt sitte vieläki ku nuoltiin vessan lattialla alusvaatteisillamme. hups.
OIkeestaan en mä kadu sitä, se sai mut miettimään tyttöjäki iha uudessa näkökulmassa ja sen jälkeen tullu kännissä muitaki muijia imuteltua mut en mä selvinpäin tyttöihin haluis sekaantuu. Eipä siinä, ei se väärin oo. Ei vaan mua väärin.

-Harrastit seksiä ihan oikeasti
Tän mun kesäromanssin kanssa. Olin 14, jätkä täyttämässä 16. Se tuli vähän ennakoimattomasti ja ehkä olis pitänyt oottaa viel pidempää, mut se oli hetken huumaa. Että se oli hyvästit neitsyydelle. Hyvältähän se tuntu, varsinki ku se otti multa vielä suihin, koska halus saaha mutki orgasmiin asti. Jep, tykkäsin. Iha positiivinen eka kerta, kun se osas käsitellä kuitenki just sopivan rajusti ja hellästi ja muisti kehua mun kehoa, et ujostelulle ei sitte jäänykkää aikaa :3

Äänestä

15v, en oo kokenu noist mitään (tai no ehk ihastumine) eikä tunnu missää..... I'll wait for my prince (;

Äänestä

Kommentoi aloitusta


imhornyyy kirjoitti:

-Huomasit olevasi kiinnostunut seksistä/alastomuudesta

-Ihastuit

-Kuljitte käsikädessä

-Pussasit

-Harrastit seksiä ihan oikeasti

Kertokaa ainakin:

-Minkä ikäisenä
-Minkä ikäinen kumppanisi oli
-Missä tilanteessa
-Miltä tuntui
-Oliko elämäsi paras hetki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu