Poliisit

Kaikille telle peltipoliisit. Poliiseja voisi vähentää.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muistakaa hymyillä, kun ajatte ylinopeutta peltipoliisin ohi. Tulee kauniimpi kuva:)

Äänestä

lisätä peltipoliiseja ja oikeita poliiseja varsinkin jokapaikkaan!
Ovat niin holtittomia ajoissaan ja elämässään!

kaahataan hullunlailla niin maanteillä kuin vesissäkin, kyllä minä näytän, olen se paras kulkija ja osaaja joka menossa!

Mä oon paras, muut ei oo mitään eikä muut osaa mitään, vain, minä minä!

Ja nyt kaikkia poliisipaikkoja supistetaan, kyllä meillä hyvin menee nyt....jee...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ben chychowich kirjoitti:

Kaikille telle peltipoliisit. Poliiseja voisi vähentää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu