Missä te olitte tätä ihmiskauppaa harjoittaneet?

Entä keillä?
Miten se vaikutti yleis-sivistykseemme, jota heillä ei ollut, intimiteettihygieniaamme, -elämäämme, ja identiteettihygieniaan tunkeutuessaan?
370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vaikuttaa siltä, että kiihotut aiheesta. Mies onkin kyllä todistanut - ja todistaa Sadismiaan joka eletyn päivänsä. Onneksi uskon Karmaan.

Virallisessa politiikassakin on metodit laittaa armeija "kidutettujen", aikuisten miesten perään heitä pelastamaan, vaikka kidutukset ovat miedompaa luokkaa mitä monet kotiäiditkin ovat tottuneet sietämään.

Ihmiskauppa - raiskausten bisnekseksi laittaminen - on sitä pahinta kidutusmuotoa, joka ei päivässä, viikossa, kuukaudessa tai edes vuosissa katoa vaan henkilöitä kidutetaan 24/7 - aina kuolemaansa asti. Heillä on joka ikinen päivä toivo pelastajista, mutta sensijaan saavatkin ivallisella naurulla ja sadismilla varustettuja asiakkaita viranomaisia myöten, jotka siirtävät saastaisuudellaan heille HIV:iä ja vähintäänkin kivuliaita tulehduksia, joihin ei saa sairauslomaa vaan tulehtuneiden, nahattomien munasarjojen hakkaamista. Syntyneet ja syntymättömät Lapset ovat saman Teurastuksen uhreja tässä Babyloniassa ( jota "sivistynyt nyky-ihminen" muka häpeää kulissi-elämässään )!

Valtiot edustavat miestä - eivät ihmiskuntaa. Passiivisuudellaan ne Todistavat tekonsa ihmiskaupan ja Mafian Puolesta - eivät vastaan!

Äänestä
  • Se onkin jännä kuinka lomalaisten turisti-paratiisit keskittyvät aina ihmiskauppa-alueille (esim. Tallinna, Thaimaa, ym. ym. ) ja asiakkaita riittää! Ja kuinkas joukkoraiskaamiset Suomessa joita tapahtuu ilman, että oikeus välittää, koska päinvastaisen todistajana on koko jengi ja vastapuolella yksi?!

    Kulissien kaaduttua varmastikin joka ikinen lapsi ja nainen joutuu ihmiskaupan uhriksi? Ainoa este sille kun näyttää olevan tuo nykyajan näennäinen oikeus, johon heikoimmat saavat jo tänä sivistysaikana pettyä.

    Äänestä

  • Varsin monet ihmiset ovat kuolleet kurkkutorven hajoamiseen ja omaan oksennukseensa miehen hoitaessa noita sadistisia tarpeitaan heihin.
    Onneksi uskon karmaan myös, enkä tulisi kyseisiä säälimään, olkoot mamma-hormonit mitä tahansa jopa saatanaa kohtaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hänvaininnostui kirjoitti:

Entä keillä?
Miten se vaikutti yleis-sivistykseemme, jota heillä ei ollut, intimiteettihygieniaamme, -elämäämme, ja identiteettihygieniaan tunkeutuessaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu