O: Peugeot 307 Wagon XT 1.6 HYVÄ JA HALPA

SUPERHANNU

Elikkäs nyt olisi myynnissä hyväkuntoinen ja varmatoiminen Peugeot 307 1.6 litran koneella, vähillä kilometreillä ja hyvillä varusteilla. Ajettu siis 139tkm. Kaikki toimii niinkuin pitääkin. Katsastettu kesäkuussa. 10tkm sisällä vaihdettu pakoputken keski- ja takapönttö, kallistuksen vakaimet, oikea ulompi raidetangonpää, takajouset sekä etujarrulevyt ja palat. Jousten vaihdon yhteydessä laitettiin aurauskulmat kuntoon. Samalla tehty 120tkm huolto, eli öljyt, tulpat, suodattimet sun muut vaihdettu. Jakohihna vaihdettu 60tkm kohdalla.

Lisävarusteita on aika kattavasti. Löytyy mm. automaattinen ilmastointi, sadetunnistin, vakionopeudensäädin, ajotietokone, radion koukosäädin näppärästi ratin takana, automaattisesti tummentuva taustapeili. Renkaitakin kaksin kappalein, ja vielä ajokuntoisia.

Kyseessähän on siis mukavampi XT varustetaso johon kuuluu korinväriset ovenkahvat, puskurit, kylkilistat ja peilit, plyyshiverhoilu, etuistuinten keskikyynärnojat, matkustajan istuimen korkeussäätö, aurinkolasikotelo, valaistut meikkipeilit. Koristepaneelit on mattamustat. Etuovien kaiuttimet päivitetty pikkuisen parempiin.

Autossa ei ole tupakoitu, eikä kuljetettu eläimiä.

Ei ole myynnissä minkään vikojen takia. Myydään pois koska vaihdan pienempään ja sporttisempaan. Hinta on siksi niin alhaalla kun löysin mieleisen auton joka on nyt suht halvalla myynnissä, ja yritän saada tämän kaupaksi että voisin ostaa sen auton ennenkuin joku toinen kerkeää. Ostakaa nyt, ei tällaisilla lisävarusteilla olevaa, näin hyvin huollettua ja näin vähän ajettua löydy mistään näin halvalla. Voin vakuuttaa että on hintansa väärti.

Täydellinen perhe farkku!
Tervetuloa katsomaan ja koeajamaan!!

Hinta olisi 4700€, aina saa toki TARJOTA niin katsotaan mielyttääkö tarjous molempia.
Auto sijaitsee Nokialla.

Linkki: http://www.nettiauto.com/peugeot/307/4997583
Hinta: 4700€
Yhteystiedot: p. 0407025484

4

330

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei olen nähnyt mainosta ja minä haluan tietää lopullista hintaa se voit sähköpostitse minulle minun henkilökohtainen sähköpostitse: [email protected]

    • auto-optikko

      miksi pyydät autostasi vähintään 2000 ylihintaa,herä todellisuuteen.

    • hjkn

      Haloo !!! Ylihinta. En osta noi kallista. 2.500 voisin maksaa heti käteen vaikka tällä sekunnilla. Palaa maan pinnalle.

      • jobbarit liikkeellä


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      85
      11808
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      98
      8956
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      97
      4806
    4. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      36
      4095
    5. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      100
      4044
    6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      6
      3896
    7. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      11
      3689
    8. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      26
      3519
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      43
      3289
    10. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      52
      3124
    Aihe