Voiko joku poika pitää mustia vaatteita käyttävästä tytöstä? Ite pukeudun mustiin ja välillä goottityylisiin vaatteisiin.. Vastatkaa pliis, pojat, mitä mieltä ootte hevari/goottitytöistä?
Pitääkö pojat..?
*Nancy*
10816
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei tietenkään, tehän olette niin poikkeavia ja yhteiskunta on kohdellut teitä kaltoin.
noh...sitä mäki oon täs miettiny...mut mä luulen et ei se mitenkää haittaa ainakaa..en oo ainakaa huomannu...
mut tää oli pojille..sori..
Minkä perusteella teet argumentin, jonka mukaan minulla olisi kromosomit XX XY:n sijasta?
ei se oikeasti oo niin paljo ainakaa puketumisesta kii(henk.koht. itse pidä enemmän gooteista/hevareista tai yleensä mustiin pukeutuvista ku noista miss-sixty pelleistä)...kyllä se poika vielä löytyy;)
Kyl voi pitää, ei se pukeutuminen niin kauheesti merkkaa ainakaan mulle.
Ei ainakaan mulla henk. koht. oo välii vaatteilla. Ihminen niitten vaatteitten sisällä rätkasee.
..säälittävän näköinen pari tuollainen gootilta näyttävä tyttönen ja käsipuolessa joku löysässä tuulipuvussa oleva blondi hyppyritukka-amis.
Yleensä seurustelevilla on jotakin yhdistävää aika paljon, mietin vain, mitä yhteistä gootilla ja trendiamiksella on, tai miksi sitten joku haluaa näyttää gootilta, jos ei sitä ole.
..säälittävän näköinen pari tuollainen gootilta näyttävä tyttönen ja käsipuolessa joku löysässä tuulipuvussa oleva blondi hyppyritukka-amis.
Yleensä seurustelevilla on jotakin yhdistävää aika paljon, mietin vain, mitä yhteistä gootilla ja trendiamiksella on, tai miksi sitten joku haluaa näyttää gootilta, jos ei sitä ole.
Hanki ihmeessä samanhenkinen seurustelukumppani, ihan totta, tuo kuulostaa siltä että haluat poikaystävän vain siksi että voisit sanoa muille että sinulla on poikaystävä.
Järki käteen.
Pysy amiksista ja hoppareista erossa, ne ei ansaitse hevarityttöjä >:(
kyllä, tietenkin, lisää sinunlaisiasi!! tuo silmän iloa tämänajan tyyliin, jota joutuu iha tarpeeks kattoo... ja hevari/goottitytöt ovat todella kauniita, pitkine mustine hiuksineen, (tai ei niiden välttämättä täydy olla pitkät tai mustat), ja muutenkin...
mutta kai nyt tälläinen mustanpuhuva ihminen omanlaisistaan pitää...