oon ite 14 ja veli on yli 20. Kaikki aina haukkuu veljiään (tai melkein kaikki) ku se on niin ärsyttävä tms. Mutta mä rakastan ja arvostan mun veljeä.
Enkä nyt tarkoita siinä mielessä kun suurin osa vetäis heti et meil on suhde. Ei. Vaan veli on minun huoltajani. Äitini kuoltua pari vuotta sitten isä alkoi käyttää kohtuuttomasti viinaa ja muuttui täysin. Kun isäni ei lopulta kyennyt huolehtimaan perustarpeista, haki veljeni soskujen neuvosta minun huoltajuutta itselleen.
Isä on nyt ollu pitkän ajan viinahuuruissa ja on aika pelottava. Olen tosi iloinen, että mulla on isoveli joka välittää, vaikka sillä on omat opiskelut menossa yliopistossa.
Mä rakastan mun isoveljeä
isoveljenpikkusisko
3
658
Vastaukset
- pikkusiskonisoveli
Mitä vittua sä tänne meet kirjottelee nelli? Mä en tykkää susta yhtää, sossu pakotti mut ottaa sut tänne asuu! Mul on vaa pillu mielessä!
- .valitettavasti.
nimeni ei ole nelli. Ja isoveljeni on niin nörtti, että tuskin osaa kiroilla.
- pikkusiskonisoveli
Nelli.
Haluan vain pillua enkä sinua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2522308- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä481367Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 15827
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647