peppuseksi

Peppuseksipalstalla kinataan siitä pitävätkö naiset oikeasti peppuseksistä. Kysynpä teiltä arvoisat naiset , harrastatteko keskenänne peppuseksiä?
4398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei

Äänestä

Juu :)

Äänestä
  • meilläpäin aina!

    Äänestä

Ei voi kauheasti kysyä pitävätkö naiset, sen enempää pitävätkö miehetkään. Naisia kun on kaikenlaisia, miehiä myös.

En tiedä mutta minä voisin takaapäin panna naista, jos saisin käyttää strapia mutta voihan sitä ihan käsillä ja sormillakin takaapäin sekstailla.
Niin ja mieluiten sinne pimppalooraan, jättäisin mieluiten ulostusaukon rauhaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hölmö mies kirjoitti:

Peppuseksipalstalla kinataan siitä pitävätkö naiset oikeasti peppuseksistä. Kysynpä teiltä arvoisat naiset , harrastatteko keskenänne peppuseksiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu