Barbietalon asukkaat...

No jippii...ensimmäistä kertaa ostin 24/7 palvelun juuri tänä vuonna kun tuotanto sai kuningasidean panna talon täyteen barbeja omia ja muiden miesten haluja tyydyttämään ja sinne sekaan sitten 4 mikkihiirtä! Kausi meneekin mahtavasti pieleen jos käy niin, että poikaset lentää ensin ulos ja avot...meillä on pelkkiä akkoja talossa...siitähän sitten revit huvia ja ihmissuhde draamaa...ei paljoo kiinnosta katella pelkkää barbien jutustelua meikeistä, vaatteista ja hiusten pidennyksistä...
10666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tulee kuule kauden aikana vaihtumaan varmasti useaan otteeseen asukkaat, näistä saattaa olla 1tai2 asukkia finaalissa.

Äänestä

Just joo, kuten aina, naiset on kateellisii naisille eli siks yleensä naisii putoo ekana kun bimbot äänestää bimboja ulos... näin se menee

NYT ON PARAS BB EVER, KUN ON SÄÄRTÄ JA PEPPUA MITÄ KATTOA, NAM

Äänestä

Kyllähän näillä valinnoilla selvästi mieskatsojia haetaan. Naisille ei tänä vuonna nähtävästi silmänruokaa sitten olekaan. Tosiaan hienosti sanottu, 4 mikki hiirtä miehinä... :) Päälähetykset aion katsoa, sen kummemmin en seuraa.

En minä kateellinen ole noille naisille talossa, vaikka ei nyt tänä vuonna noi valinnat oikein iskekään. Yhtä suurta massaa ovat keskenään: lihavat vanhat naiset versus nuoret barbit. Jotain persoonallisuuksia kaipaisin, en toinen toistensa klooneja. Mutta eräänlainen ihmiskokeiluhan se on tämäkin. Katsotaan nyt mitä tuleman pitää.

Äänestä
  • surkea kausi, niin oli viimekausikin, mutta tämä on huono.

    en voi sietää sitä janicaa.

    Äänestä

Höh, jos mikkihiiret lentää ulos, tuotetaan uusia tilalle. Sitä paitsi eihän se meikkeihin ja vaatteisiin millään jää tuollainen narttukokoontuminen.

Äänestä

Ihan oikein sinulle. Typerä oppii kantapään kautta ja niin edespäin. Pitää kyllä olla vajaa jos haluaa katsoa tuollaista p*skaa - Tai vielä maksaa siitä. Saa sitä pornoakin ilmaiseksi netistä.

Äänestä
  • Täytyy olla vähän samaa mieltä edellisen kanssa. Miks ollan menty tähän suuntaan, kun varmasti mielenkiintoisempiakin juttuja löytyis kuin ihmiset alasti... monessako koostelähetyksessä on näytetty kuvaa suihkusta? Miksi? En ole itse joka jaksoa katsonut, mutta lauantain lähetys taisi olla ainoa, jossa ei ketään alastomana kuvattu... vai missasinko vaan sen kohdan...?

    Äänestä

Tea ja Johanna.

Äänestä

Tiedätkös uskomattomista tässä on se, että nuo miehet liittoutuu juuri noiden siiderivalaiden kanssa :D.
Mutta markuksen ilme oli lievästi kauhistunut kun Anne ilmoitti halunsa mennä nukkumaan miesten huoneeseen...öööö ;D.

Hyvä käänne olisikin ( koska tämä kuteminen jo kyllästyttää), että valaat siirrettäsiin nukkumaan miesten kanssa ja kauniit naiset toiseen huoneeseen. halaun nähdä Joukon ja Makuksen ilmeet kun pelkäävät joutuvansa jyrän alle. heheheheh Oikeesti tuotanto kuulkaa tää toivomus

Äänestä

Eikä ne raukat osaa edes kotitöitä tai ruokaa tehdä, näitä vanhempia lukuunottamatta. Onko nykynuoriso tosiaan näin pihalla normaaleista kotitehtävistä? Pääasiana on vain meikkaus ja hyvältä näyttäminen, siivouksista tai viikkotehtävistä viis. Alennus- ja ajankohtaiskuvaus nykymeiningistä, koska vanhhemmat ovat tehneet kaiken heidän puolestaan eivätkä ole opettaneet edes alkeellisimpia käytöstapoja.
Samanlaista kiusaamista ja selkään puukottamista kuin koulussa ja työelämässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-..............- kirjoitti:

No jippii...ensimmäistä kertaa ostin 24/7 palvelun juuri tänä vuonna kun tuotanto sai kuningasidean panna talon täyteen barbeja omia ja muiden miesten haluja tyydyttämään ja sinne sekaan sitten 4 mikkihiirtä! Kausi meneekin mahtavasti pieleen jos käy niin, että poikaset lentää ensin ulos ja avot...meillä on pelkkiä akkoja talossa...siitähän sitten revit huvia ja ihmissuhde draamaa...ei paljoo kiinnosta katella pelkkää barbien jutustelua meikeistä, vaatteista ja hiusten pidennyksistä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu