kaikki jotka täällä etsivät...

poltsii

Kun teitä nyt näyttää täällä näin paljon auttajia hakevan niin olkaapa hyvä sitten:

Jos voin jotakuta auttaa, niin miksenpä auttaisi? Olen 21-vuotias tupakoimaton, urheilua harrastava opiskelija. Suvussa ei tiedossa vakavempia sairauksia. Isän ja äidin puolelta melko pitkäikäistä suku.

Anonyymisti voin auttaa jotakuta jos musta on apua. En väitä omistavani mitään supergeenejä toisin kuin nähtävästi aika moni täällä mutta eipä toisaalta toisinkaan.

Voimme toimia sellaisella menetelmällä että seksiä ei tarvitse harrastaa, koska siitä mulla nyt ei oo puutetta muutenkaan.


[email protected]

3

109

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • poltsii

      Yllätyin kieltämättä melkoisesti tiedusteluiden määrästä. Yleensä esteeksi muodostui liiallinen etäisyys, ja muutamassa tapauksessa oma haluttomuus auttaa johtuen muutamista seikoista.

      Eli en siis halua auttaa ihmisiä, joilla on hetken mielijohde ja jotka eivät oikein välttämättä edes pystyisi ketään elättämään..

      Mikäli asiallisesti haluaa tiedustella mahdollisuudesta, ylläolevaan osoitteeseen voi mailata vastedeskin.

      • Harkitkaapa vielä

        Hahaha. Täällä ei todella ole puutetta mällinsä tarjoajista, mutta haluajista taitaa olla. Kerrohan mitkä ihmeen kiksit asiasta saat?
        Jos pitää paikkansa, että sinulla on ikää vasta vähän päälle 20, niin miten selität tulevalle puolisollesi ja lapsillesi että isillä onkin vähän jälkikasvua ympäri maita ja mantuja. Ja että sisaruksia voi olla ihan kulman takana.

        Edelleen naiset, käytättehän vain tuttuja, luotettavia luovuttajia tai turvallisimmin klinikoita. :)


    • HAH HAH....

      Ja kuka nyt uskoo näihin satuihin??? Ollaan muka NIIIN terveitä että :D Tämäkin herra halusi auttaa anonyymisti :D Mistä tiedät, että olet täysin terve ja mällisi on täyttä priimaa ennen kuin olet sen käynyt lääkärissä tutkituttamassa. Hah hah sanon minä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1063
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      837
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      773
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      728
    5. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      519
    6. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      294
      515
    7. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      36
      499
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      479
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      467
    10. Kalle irtisanoutui

      Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin
      Orimattila
      53
      454
    Aihe