Tietoa päivityksistä ja huoltokatkoista

Hei käyttäjät,

Tällä viestillä haluamme muistuttaa teitä säännöllisistä päivityskatkoista, joita Suomi24:n palveluissa tehdään. Katkojen aikana tehdään erilaisia päivitystöitä, joista osa on käyttäjille näkyviä ja osa näkymättömiä. Katkot eivät aina koske kaikkia Suomi24-palveluita.

Päivitysten ja huoltojen ainoa tarkoitus on parantaa käyttökokemusta. Ilmoitamme katkoista käyttäjille myös aina lähempänä katkon ajankohtaa. Kannattaa siis seurata tiedotteita.

- Joka kolmas viikko tiistaisin klo 6.00-8.00 on Suomi24:n oma päivityskatko (seuraava 11.9.2012)
- 4 x vuodessa on palvelintarjoajan huoltokatko, joka ei välttämättä näy käyttäjille

Terveisin,
Elina, Piia, Mari ja Rasmus
Suomi24

9

1077

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ???

      Onko tänään joku huoltokatko sitten, kun treffit osio ei toimi?

    • Kyllastynyt matkalla

      Milloin ajattelitte saada edes sahkopostin toimimaan? Kaksi viikko matkoilla ja kerran ulkomailta on paassyt kirjautumaan spostiin. Todella torkeaa palvelua. Lentolippujenn tulostuskaan ei onnistunut. Voiko lahettaa laskun suomi24 asiakaspalveluun?

      Viimeinen kerta kun kaytan suomi24 postia mihinkaan tarkeaan!!!

      • treffit ohi ,,,,

        miksi edes käytät suomi24-sähköpostia? oletko sinäkin hieman hidas D:


    • taaaaaaaaas

      En tiedä missä tai kenen vika, mutta luulisi suomi24:än olevan kiinnostunut jos niiden sähköposti ei toimi. Samaan aikaan lähetetyt postit ovi.com ja kymp.net, vain jälkimmäinen menee perille!!!!!

    • ei kirjautuneena

      Jokohan seuraavan päivityksen yhteydessä korjaatte profiilin Uutta-osion kuntoon, nythän siellä ei lue muuta kuin Ei tapahtumia.

      Myöskään profiilin asetuksia ei voi vaihtaa niin, että sivu näkyisi vain kavereilla.
      Kun tätä yrittää tehdä, profiili piilotetaan tai tulee teksti, että se on poistettu kokonaan.

    • tlo

      Hei!

      Kirjauduin tililleni ja huomasin kaikkien sähköpostieni kadonneen: lähetetyt, saapuneet ja luonnokset. Miksi?

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työsuhdepyörän veroetu poistuu

      Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan
      Pyöräily
      274
      7855
    2. Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."

      Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      53
      1944
    3. Pakko tulla tänne

      jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää
      Ikävä
      45
      1485
    4. Työhuonevähennys poistuu etätyöntekijöiltä

      Hyvä. Vituttaa muutenkin etätyöntekijät. Ei se tietokoneen naputtelu mitään työtä ole.
      Maailman menoa
      161
      1303
    5. Hävettää muuttaa Haapavedelle.

      Joudun töiden vuoksi muuttamaan Haapavedelle, kun työpaikkani siirtyi sinne. Nyt olen joutunut pakkaamaan kamoja toisaal
      Haapavesi
      62
      1234
    6. Tietenkin täällä

      Kunnan kyseenalainen maine kasvaa taas , joku huijannut monen vuoden ajan peltotukia vilpillisin keinoin.
      Suomussalmi
      19
      1013
    7. Katseestasi näin

      Silmissäsi syttyi hiljainen tuli, Se ei polttanut, vaan muistutti, että olin ennenkin elänyt sinun rinnallasi, jossain a
      Ikävä
      62
      989
    8. Yksi kysymys

      Yksi kysymys, minkä kysyisit kaivatultasi. Mikä se olisi?
      Ikävä
      75
      951
    9. Toinen kuva mikä susta on jäänyt on

      tietynlainen saamattomuus ja laiskuus. Sellaineen narsistinen laiskanpuoleisuus. Palvelkaa ja tehkää.
      Ikävä
      38
      932
    10. Jäähalli myynnissä!

      Pitihän se arvata kun tuonne se piti rakentaa väkisin.
      Äänekoski
      44
      871
    Aihe