Huhu??
Hyvä tyyppi useimmiten mut sitten sortuu mokailemaan.
Syytetään pahoipitelystä mut enpä ota kantaa koko asiaan kun en tiedä asiaa.
Voi olla koko juttu tuulesta temmattu.
Go go Harri, anna palaa!
Harri Ollin comeback????
7
218
Vastaukset
- pyhyh
Uusio Nykänen, uskaltaa tapella vain naisten kanssa. Comeback ei ole onnistunut paremmiltakaan hypääjiltä
- Juha8222222
Joo sai syytteen. Juttu on siis tosi.
Mitääh?
Mokailee. Tyypillistä Suomalaismieheltä mokailla, dokailla ja tapella.
Niin surkuhupaisaa että kuolen melkein nauruun.
Ite en ole tyypillinen Suomalainen mies.
Oon enemmän Ruottalaisen kaltainen eli rauhallinen, maltillinen ja raitis sekä faggot enemmän joka on lempeä ja herkempi enkä niin miehinen mies kuten Suomalaisen miehen prototyyppi, ne jotka karjala-lippis päässään kulkee maastovaatteissa, uhoaa ja tappelee ja on niin karua heavyjätkää.
Suomi on heavykansaa.
Ja samalla väkivaltaista kansaa.
Se saattaa näkyä myös musamaussa kun digataan rankkaa musaa niin silloin on myös ihminen yleensä rankka.
Tämä ei kaikkien kohdalla pidä paikkaansa.
Mutta esim omalla kohdallani koska oon hieman pehmo mies niin kuuntelen myös pehmoa musiikkia tyyliin Sirkesalo, Nurmio, Alatalo, Maijanen jne no Nurmio ei niin pehmoa musaa mut osin kevyttä iskelmän tyylistä musaa.
ja Pelle Miljoona on idolini. Rakastan hänen sävellyksiään ja sanoituksiaan.
Hän on rakastava mies, ehkä vähän vihainen haha. Suuri yhteiskuntakriitikko. - ajatuksia ,
semppiä Olli .
- Pompsistarallallaa..
Eihän toi huonompi paluu ollu, pronssia SM-joukkuemäestä ja kymmenes yksilökisassa... No ohan tossa tietty petrattavaa, jos haluis lähtee ees continentalia kiertään, mutta taitaa ottaa aikansa ennen ku huippukuntoon pääsee :)
- taitaa päästä
pakkohoitoon huippukunnon sijaan..
- Harri takas
Harri Olli kuuluu kaikkien aikojen suomalais mäkihyppääjien top 20
- .. siitä paluusta...
tuossahan tuo naapurissa asustelee, eipä oo näkynyt, hiljaista on ollut.........liekö kiinni?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1115099Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744331619- 1951165
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111133Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk191084Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861020Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47941- 64931
- 64886
Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64836