Iskä ei suostu ostamaan. näkeekö sitä netistä ilmasiks?
Pakko saada 247! ;)
Jenna93
12675
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
No moi Jenna ;) Haluutko seuraa voidaan kattoa yhessä bbtä ja tehä vähän muutakin ;)
Oikeesti! Joo, missä asut!?
Hanki elämä!
isi isi isi, mikset osta ite? Onhan niitä ilmasia olemassa mutta tuskinpa jaetaan julkisuuteen ;)
Hankkikaa elämä ja älkää pilatko kallisarvoisia elämänne tunteja tollaseen p*skaan. BB on vajakeille. Isäsi teki oikein, pikkulissut ei tarvitse 24/7 BB:tä. Isäsi pitäisi antaa vielä kunnon selkäsauna sulle niin loppuu tollaisen p*skan katsominen.
Pakko saada 24/7
Miksi ihmeessä? Porukka istuu vaan laiskana ja juttelee pask. ja vitt. ja voi saata. koko ajan. Haukottelevat ja haaveilevat vain viinasta.
Ei näitä nössöjä viitsi katsella.
Nyt vaikuttaa taas kivalta makoilutehtävältä tämä viikko jos ei tule haasteita tuohon.
Ei hyvältä näytä.
Avaa VLC-media player klikkaat media ja sieltä klikkaat Avaa suoratoisto ja esiin tulevaan osoite laatikkoon kirjoitat http://win.asdhost.fi:8060/
toimiiko teillä toi? mulla ei ole tuolla näkynyt eilisen jälkeen mitään????
ei o toiminu mullakaan eilisen jälkeen.. Kai seki on jo bannattu..
Ei toimi enää mutta eipä haittaa kun eihän noi tehny tuolla mitään.
Olaanko me suomalaiset liian kilttejä bb-taloon? Voishan noi kolme tyttöä tehdä jotain tuolla pihalla mutta kun bb sanoi että nyt ollaan hissun kissun niin ei ne mittän tee. Jos olisin tuolla asuntoautolla niin tekisin vaikka roskista pallon. Maitopurkista voisi puristaa pallon ja potkisin sitä pihalla. Sitten muka vahingossa potkaisisin sen aidan yli talon puolelle. Siinä olisi jo jotain katsottaa 24/7 seuraajille. Jos aita on kovin korkea, niin rakentelisin pihalla olevista puutarhalakuista tikkaat ja kiipeilisin kurkistelemaan aidan yli toiselle puolelle. :DDDD Siinä olisi katsottavaa Teille!
Jos oot 93 ja 18-19 niin eikös sulla pitäs olla varaa ostaa se jo itse?.
Itse ostin ainakin kastomoon sen omilla rahoillani ja oon -94.