Kusadasi

Ollaan poikani kanssa ensi viikolla lähdössä Kusadasiin ja meillä hotelli Atli. Onko kellään kokemusta kyseisestä hotellista ja muutenkin vinkkejä paikasta otetaan vastaan.
1183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Atli on hyvällä paikalla keskustassa ja rannallekin kävelymatka. Seinät on paperista eli äänet kuuluu sisältä ja ulkoa. No, voihan sitä nousta klo 5 seuraamaan basaarin rakentamista. Aamiainen on olematon. Uima-allas pieni ja ahdas.

Itselleni se oli kuitenkin oikea valinta hinnan ja mukavan henkilökunnan vuoksi.

Kusadasi on pieni ja ihan niinkuin muutkin Turkin turistikaupungit. Suosittelen ottamaan bussin Izmiriin ainakin päiväksi. Itse olin yönkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiina H kirjoitti:

Ollaan poikani kanssa ensi viikolla lähdössä Kusadasiin ja meillä hotelli Atli. Onko kellään kokemusta kyseisestä hotellista ja muutenkin vinkkejä paikasta otetaan vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu