Jämsä vaatii VIINAA!!!

6378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No tuleeko sitä viinaa tänne häh?

Äänestä

Kyllä Aatu olis hoitanut re85 Jämsään

Äänestä

Viinabensa moottorien valmistus loppuu toiselta tunnetulta eurooppalaiselta valmistajalta kuin seinään. VWltä ei ilm lopu, mutta siltä toiselta loppuu. Viinat voi sitten jooda erikseen.

Äänestä

mitä on viinabensa.voiko juoda,lisää rattijuoppoja.

Äänestä

Sanoisko, että erittäin viihdyttävä video.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viinamäen mies kirjoitti:

https://www.facebook.com/Re85Jamsaan

Liittykää ihmeessä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu