Mun virtsa

On ohan veden näköstä!

Aina ku oon menny pissille se on keltasta,mut nyt viikon aikana ku oon käyny vessas se on ihan veden väristä,eli ei minkää värist. Miks se o sellast,onks tää vakavaa!!? Auttakaa en oo trolli
3119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole vakavaa. On itse asiassa vain hyvä että pissa on vaaleaa, koska se tarkoittaa sitä, että olet juonut hyvin :)

Äänestä

Jos kusi on keltaista niin merkki siitä että olet juonut liian vähän vettä.
Eli hyvä asia.
ps. näin vuoden vanhaan kommenttiin :D

Äänestä

Joo. Jos juo paljon niin se on ton väristä. Jos taas juo vähemmän niin se on keltaisempaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gusibää kirjoitti:

On ohan veden näköstä!

Aina ku oon menny pissille se on keltasta,mut nyt viikon aikana ku oon käyny vessas se on ihan veden väristä,eli ei minkää värist. Miks se o sellast,onks tää vakavaa!!? Auttakaa en oo trolli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu