Tarjolla projektiluonteista käännöstyötä mielellään äidinkielenään venäjää hallitsevalle henkilölle. Voit tehdä joko työsuhteessa tai oman yrityksesi kautta.
Työ alkaa syyskuun aikana. Laita tietoa itsestäsi ja palkkatoiveita sähköpostilla tai jätä yhteystietosi niin otamme yhteyttä pian!
Työ alkaa syyskuun aikana. Laita tietoa itsestäsi ja palkkatoiveita sähköpostilla tai jätä yhteystietosi niin otamme yhteyttä pian!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hei, ottaisitko yhteyttä [email protected]
Hei! Olisiko Teillä vielä tarvetta kääntäjälle?
T.Alla Majaniemi [email protected]
olisin turusta päin. Suomessa yli 10 vuotta ottaa yht. Irina Nesova [email protected]
Hei. Täällä olisi juuri oikea henkilö. Lahdessa asuva kielenkääntäjä su-ve-su, kokemusta 15 vuoden ajalta niin kaupallisissa kuin valtakunnallisissa luottamustehtävissä.
Puh 044-9226274
E-mail: [email protected]
Hei! Jos työehdotus on edelleenkin voimassa, olisin kiinnostunut siitä.
Olen venäläinen, valmistuin Pietarin Veltion yliopistosta, jossa suomi oli pääaineena. Teen freelance-käännöksiä su-ve, minun on helppoa ottaa yhteyttä s-postin kautta [email protected]
https://www.facebook.com/groups/271797519537083/
Työlle tekijä tekijä töihin.
Monipuolinen ryhmä taitajia etsii töitä, liity mukaan. Jäseniä jo yli 300, sekä taitoa laidasta laitaan.
Edullinen käännöstyö [email protected], pyydä tarjous. Venäjä-suomi-venäjä