VUOKRATAAN 1H+KK+LASIT.PARV. ALAVUS 30M2 KERROSTALO 1.KRS

Alavus vuokrattavana

1H KK Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS keskusta Kuulantie 3 kerrostalon ensimmäisessä kerroksessa.
Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia. Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, pankit K-Supermarket ym kaikki 100 m säteellä. Silti hiljaisella ja siistillä paikalla. Taloyhtiössä vuokrattavana autokatoksia ja sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat. Yksiöstä hienot näkymät puutarhan puolelle. Pitempiaikaiseen käyttöön. Tiedustelut 0400-284649. Luotettavaa vuokrausta 1974 lähtien Alavudella, Seinäjoella, Lahdessa, Helsingissä ja Tampereella.
NÄYTTÖ ONNISTUU AINA, KUNHAN VAIN SOVITAAN ENSIN AIKA.

3

281

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nyt 01.06.2016 on vapaana vastaavanlainen osake samassa kerrostalossa 3. Kerroksessa. Jos kiinnostaa, ota yhteyttä, puhelinnumero on entinen.

      Terveisin

      Seppo Miettinen

    • AsuntoAlavudella

      Nyt 01.06.2016 on vapaana vastaavanlainen osake samassa kerrostalossa 3. Kerroksessa. Jos kiinnostaa, ota yhteyttä, puhelinnumero on entinen.

      Terveisin

      Seppo Miettinen

    • AsuntoAlavudella

      Nyt 01.06.2016 on vapaana vastaavanlainen osake samassa kerrostalossa 3. Kerroksessa. Jos kiinnostaa, ota yhteyttä, puhelinnumero on entinen.

      Terveisin

      Seppo Miettinen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 99
      1736
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1494
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1427
    4. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      58
      1346
    5. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1308
    6. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      988
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      36
      847
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      781
    9. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      774
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      755
    Aihe