Valuttaakauppaa Finfx

https://www.finfx.fi

Oletteko laittaneet tänne rahaa, kuulemma saa helposti hrveet voitot ja homma pelaa. nehän on palkanneet mol:n kautta hirveesti porukkaa töihin mutta nyt ei ole paikkoja ollut auki.
7363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo,ihan robokauppaa pyörittävät jopa 1:200 vivulla.
Kaikki kiinni niin kohta on rahaa niin että ranteita pakottaa.

Niin ja vielä metatrader 32 eri kielellä.

Mitä enää mietit?

Mistä näitä oikein tulee.....

Äänestä

Sen verran vielä että nämä kun ymmärrät niin sitten treidaamaan.


Raw spread 0,0 pipsistä alkaen
Aito ECN/DMA-ympäristö
Joustava vipu 1:200 asti
Erilaisia kauppatoimeksiantotyyppejä
Scalping sallittu - ilman rajoituksia
Loistava ympäristö EA-roboteille
Hinnat 5 desimaalin tarkkuudella
Hedging sallittu
Ei FIFO rajoituksia
Avaa ja rahoita tilisi haluamassasi valuutassa: EUR / USD / CHF / GBP
Useita vakuussiirto- ja nostomahdollisuuksia - pankkisiirto, luotto/pankkikortti, Moneybookers
Ylivoimainen asiakaspalvelu - suomeksi, englanniksi saksaksi ja venäjäksi
Ei eturistiriitaa asiakkaiden kanssa
Täydellinen läpinäkyvyys

Äänestä
  • Miksi muuten pitäisi valuuttatreidata?
    Huomenna Nokialla rakettipäivä,uutta wp luuria pukkaa.Uusia noksu miljonäärejä luvassa pilvinpimein,rahastoihin sijoittaneet ja jne.
    Vaikka taitaa raketista loppua polttoaine lyhyen lennon jälkeen.


    Toiseen kesto suosikkiin voi pörssiraveissa laittaa kaikki kiinni eli talvikseen.
    Joskus jopa joku ministeri perheineen sijoitteli mutta kerkesi myydä pois ennen kuin kaivoksen pohja löytyi.

    Mutta eikun pipsejä ja kynttilä-graafeja katselemaan.

    Äänestä

Ekoholilistin kannattais nyt löysätä kravattia ja heittää se liituraita nurkkaan. Kunnon sijottajat on aina sijottaneet viinaan ja naisiin. Ei tarvii käyriä seurailla.

Äänestä
  • Ei tietenkään tarvii seurailla jos ei kiinnosta vaikka olisi rahastoihin sijoittanut,pankki hoitaa hommat.


    Niin,mitenkäs noksun sitten kävikään....Ei voi kun nauraa.

    Nyt kravatti löysälle,liituraita nurkkaan,känni päälle ja naisiin.
    Hienoa olla kerrankin aito suomalainen mies!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


auttakaa kirjoitti:

https://www.finfx.fi

Oletteko laittaneet tänne rahaa, kuulemma saa helposti hrveet voitot ja homma pelaa. nehän on palkanneet mol:n kautta hirveesti porukkaa töihin mutta nyt ei ole paikkoja ollut auki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu